Hasan Tutar

Hasan Tutar

Yazar
7.3/10
3 Kişi
·
4
Okunma
·
0
Beğeni
·
487
Gösterim
Adı:
Hasan Tutar
Tam adı:
Yrd. Doç. Dr. Hasan Tutar
Unvan:
Öğretim Üyesi, Yazar
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
Her türlü organizasyonel yapıya örgüt denebilir, siyasi partilerden şirketlere, öğrenci topluluklarına kadar... Bu yapıların sosyolojisini ve etkilerin karşısındaki davranışlarını incelenmesine de örgütsel davranış denir. Bu kitapta örgütleri bir arada tutan, ayıran davranışlarla birlikte liderlik, kalite gibi başlıca etkenleri de inceleyebilirsiniz. Fakat bu kitapla aynı konuyu paylaşan çok sayıda kitap vardır. Hemen hepsinin de içerikleri aynıdır. Bu konuyla ilgilenenlerin bu kitapların herhangi birini okuması yeterli olacaktır.
Sadece sosyal psikoloji ile ilgilenenler için değil, konusu insan olan tüm alanlarla ilgilenenler için faydalı bir çalışma olmuş. Konuları yalın biçimde ele alışı anlaşılırlığını artırmış
İş yerinde psilolojik şiddet almanın en kötü sebeblerinden biri etrafında yalakalık yapan "insanların" olmasıdır.Yalakalık yapan insana karşı çözümlerden biri kendinize sizin gibi düşünen yandaşlar bulmanızdır.Onlarla birlikde onu görmemezden gelip, hiçe saymak ve yalakalığını yüzünü vurmak lazimdir.

Yazarın biyografisi

Adı:
Hasan Tutar
Tam adı:
Yrd. Doç. Dr. Hasan Tutar
Unvan:
Öğretim Üyesi, Yazar

Yazar istatistikleri

  • 4 okur okudu.
  • 4 okur okuyacak.