Havvanur Kepir

Havvanur Kepir

8.3/10
31 Kişi
·
91
Okunma
·
10
Beğeni
·
1.559
Gösterim
Adı:
Havvanur Kepir
Unvan:
Yazar-Eğitimci-Renkli Haber Köşe Yazarı
Seni ararken kendimi kaybetmekten yoruldum..
Bulduğumu zannettiğimde kendimden ayrı düştüm..
Bu garip bir veda olacak,
Çünkü aslında hep içimdesin...
Ne kadar uzağa gitsem de,
Gittiğim her yerde benimlesin!
Hoşça kal...Hoşça kal...
İnsan her koluna girdiğine HAYAT dememeli. Ömür törpüsüne değil, gönül törpüsüne demeliydi. Hayatına anlam katana, hayatını güzelleştirene, nerede olursa olsun nefes aldığını bildiği için şükür secdelerine yatana, dostu ağlarken gülmekten utanana demeliydi.
Havvanur Kepir bence çoğu yazara göre çok iyi bir eser ortaya koymuş. Çok abartamam kitabı ama yinede okunulası bir eser. Listenize ekleyebilirsiniz pişman olacağınızı düşünmüyorum :)
Ayrılık ve hüzün ile birlikte içinde bir türlü sönmeyen sevda ateşi , rüzgarın oyuncağı olmuş yaprak misali oradan oraya sürükler. Dayan be Hilal" im sevdan seni en sevgilinin yanında bulacak.
Aslında Aşkın Bedeli 'ni kelimelerle anlatmak oldukça zor. Çünkü saf ve masum bir aşkı anlatırken Allah aşkını unutmayan ve hayatın gerçeklerini ortaya koyan bir kitap. Okurken göz yaslarınıza hakim olamıyorsunuz ve edebiyata ilginiz çoğalıyor. Şiirler sizin için farklı anlamlar taşıyor. Ben kitabı elimden bırakamamıstım. Kesinlikle okunması gereken ve her kitaplıkta bulunması gereken bir eser AŞKIN BEDELİ.

Yazarın biyografisi

Adı:
Havvanur Kepir
Unvan:
Yazar-Eğitimci-Renkli Haber Köşe Yazarı

Yazar istatistikleri

  • 10 okur beğendi.
  • 91 okur okudu.
  • 2 okur okuyor.
  • 25 okur okuyacak.