Joan Bauer

Joan Bauer

Yazar
6.9/10
9 Kişi
·
24
Okunma
·
0
Beğeni
·
256
Gösterim
Adı:
Joan Bauer
Unvan:
Yazar
Doğum:
Amerika, 12 Temmuz 1951
'' Neden ağaç diktiğimi biliyor musun ?''
'' Hayır ''
'' Ben gittikten sonra bile onların burada olacağını bilmek hoşuma gidiyor. Bütün bu güzel hatıralar, göğe doğru uzanmaya devam edecekler. ''
Joan Bauer
Sayfa 86 - EPSİLON
"Oy vermem ben. Karım da vermez. Politikacıların bu dünyada yaptıkları tek şey dünyayı berbat etmek."
Joan Bauer
Sayfa 150 - Epsilon, Bay Woldenburg
"Kanser sana ne öğretti?" diye sordu muhabir, G.T.'ye. "Doğru şeyi yapmak için asla geç olmadığını öğretti," diye yanıtladı G.T.
Joan Bauer
Sayfa 150 - Epsilon
"İyi arkadaşsınız sanırım."
Eliyle ağaç gövdesine vurdu hafiften. "Bifteğini fazla pişirdiğimde üstüme yürümüyor, ben de vaazlarını fazla uzattığında ona kızmıyorum."
Joan Bauer
Sayfa 85 - Epsilon, G.T.
Baba sadece çocuğuna DNA'sını aktaran adam olamazdı. Gerçek bir baba, kararlı ve asla geri dönmez bir şekilde her gün çocuğu için orada ve hazır olabilen adam demekti.
Joan Bauer
Sayfa 200 - Epsilon, Hope
G.T. yönetimle ilgili asıl noktayı keşfetmişti. "Siyaset" diye anlatmaya başladı bize, "güçle, kontrolle ya da manipülasyonla ilgili birşey değil. O sadece insanlara en iyi şekilde hizmet etmekle ilgili bir şey."
Joan Bauer
Sayfa 202 - Epsilon, G.T.
"Dünyada ne olursa olsun insanlar, ister savaşsın ister teknoloji çöksün her zaman kahveyi getirecek ve yanına güzel bir şeyler önerecek iyi bir garsona ihtiyaç duyacak."
Joan Bauer
Sayfa 38 - Epsilon, Deena (Hope'un annesi)
216 syf.
·1 günde
Keşke unutsam da tekrar tekrar okusam dediğim kitaplardan birisi. Her şeye rağmen umudunu kaybetmeyen ve bu umudu büyüklere de aşılayan bir genç kızın, Hope'nin öyküsü... Güzel bir kitap sizi bekliyor.
Umudunuzu kaybetmeyin.
216 syf.
·Puan vermedi
Arada bir farkli bir tarz, farkli bir yazar denemek isteyen arkadaslar bir sans verebilirler. Yazarin anlatimi hos, kitap akici, konu da fena degil. Ust uste ayni tarz kitaplar okundugunda ya da hafif bir kitap arandiginda denenebilir.
216 syf.
·Beğendi·8/10
Çok akıcı bir dile sahipti. Bazı kitaplarda hani kendinizden bir şeyler bulur ve zihninizde o yerleri daha koyu renklerle yazılmış olarak hayal edersiniz. Benim için böyleydi ve okumaktan keyif aldım. G.T. kısaltma isimli kanser hastası olan restoran sahibinin, belediye başkanlığı hikayesi; Hope isimli bir genç kızın, baba diyebilecek birine sahip olma hikayesi ile birleşiyor. Tavsiye ederim.

Yazarın biyografisi

Adı:
Joan Bauer
Unvan:
Yazar
Doğum:
Amerika, 12 Temmuz 1951

Yazar istatistikleri

  • 24 okur okudu.
  • 8 okur okuyacak.
  • 2 okur yarım bıraktı.