Joan Bauer

Joan Bauer

Yazar
8.3/10
3 Kişi
·
9
Okunma
·
0
Beğeni
·
236
Gösterim
Adı:
Joan Bauer
Unvan:
Yazar
Doğum:
Amerika, 12 Temmuz 1951
"Oy vermem ben. Karım da vermez. Politikacıların bu dünyada yaptıkları tek şey dünyayı berbat etmek."
Joan Bauer
Sayfa 150 - Epsilon, Bay Woldenburg
"İyi arkadaşsınız sanırım."
Eliyle ağaç gövdesine vurdu hafiften. "Bifteğini fazla pişirdiğimde üstüme yürümüyor, ben de vaazlarını fazla uzattığında ona kızmıyorum."
Joan Bauer
Sayfa 85 - Epsilon, G.T.
"Kanser sana ne öğretti?" diye sordu muhabir, G.T.'ye. "Doğru şeyi yapmak için asla geç olmadığını öğretti," diye yanıtladı G.T.
Joan Bauer
Sayfa 150 - Epsilon
Baba sadece çocuğuna DNA'sını aktaran adam olamazdı. Gerçek bir baba, kararlı ve asla geri dönmez bir şekilde her gün çocuğu için orada ve hazır olabilen adam demekti.
Joan Bauer
Sayfa 200 - Epsilon, Hope
G.T. yönetimle ilgili asıl noktayı keşfetmişti. "Siyaset" diye anlatmaya başladı bize, "güçle, kontrolle ya da manipülasyonla ilgili birşey değil. O sadece insanlara en iyi şekilde hizmet etmekle ilgili bir şey."
Joan Bauer
Sayfa 202 - Epsilon, G.T.
"Dünyada ne olursa olsun insanlar, ister savaşsın ister teknoloji çöksün her zaman kahveyi getirecek ve yanına güzel bir şeyler önerecek iyi bir garsona ihtiyaç duyacak."
Joan Bauer
Sayfa 38 - Epsilon, Deena (Hope'un annesi)
Boks hocamın söylediği gibi, onu gerçekten kullanması gerekene kadar aslında ne kadar güçlü olduğunu bilmiyordu insan.
Joan Bauer
Sayfa 192 - Epsilon, Hope
Arada bir farkli bir tarz, farkli bir yazar denemek isteyen arkadaslar bir sans verebilirler. Yazarin anlatimi hos, kitap akici, konu da fena degil. Ust uste ayni tarz kitaplar okundugunda ya da hafif bir kitap arandiginda denenebilir.
Çok akıcı bir dile sahipti. Bazı kitaplarda hani kendinizden bir şeyler bulur ve zihninizde o yerleri daha koyu renklerle yazılmış olarak hayal edersiniz. Benim için böyleydi ve okumaktan keyif aldım. G.T. kısaltma isimli kanser hastası olan restoran sahibinin, belediye başkanlığı hikayesi; Hope isimli bir genç kızın, baba diyebilecek birine sahip olma hikayesi ile birleşiyor. Tavsiye ederim.

Yazarın biyografisi

Adı:
Joan Bauer
Unvan:
Yazar
Doğum:
Amerika, 12 Temmuz 1951

Yazar istatistikleri

  • 9 okur okudu.
  • 6 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.