Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Alışveriş
Popüler
Keşfet
Ne Okusam?
Keşfet
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
İletiler
Dergiler
Çevirmenler
Kitap Türleri
Hedefler
1000Kitap Android UygulamasıÜCRETSİZ – Google Play'den indirin
1000Kitap iOS UygulamasıÜCRETSİZ – App Store'dan alın
Akış
Ara
Paylaş
Alışveriş
Popüler
Keşfet
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar

Kevin Poulsen

Kevin PoulsenHacker kitabının yazarı
Yazar
8.0
4 Kişi
13
Okunma
1
Beğeni
324
Gösterim
güvenirsizlik
Devam ediyordu. "Birçok pişmanlığım var ama esas başarısızlığım şu ki toplumun bir ferdi olmanın getirdiği güvenilirlik ve sorumlulukla olan bağımı kaybettim. Bir arkadaşım bir keresinde bana ne yaptığımı herkes her an görebiliyormuş gibi davranmamı söylemişti. Yasadışı...
bunu biliyoruz
Yılın sonu itibarıyla Max'in bir sırrı kalmamıştı. CERT tetkikçilerinin şifre anahtarını Max'in bilgisayarının RAM'inin (0) görselinde bulması yalnızca iki hafta sürmüştü. Mahkemelerinden birinde savcı Luke Dembosky, Max'in avukatına üzerinde parolanın yazdığı bir kâğıt parçası iletmişti: "!!Bir adam her şeyi değiştirebilir!"
İnternet
Mübaşir on iki jüriye not kağıtları ve kalemler dağıttı; savcı açılış konuşmasını taşralı, kırsal bir tınıyla yaptı. "İnterneti seviyorum," dedi. "İnternet ilginç bir şey. Kendimizi eğlendirebileceğimiz bir yer; bilgi alabileceğimiz, videolar izleyebileceğimiz,...
Gonzalez'in yardımıyla Gizli Servis, Shadowcrew'un geri kalan dört bin üyesini sitenin dışına attı, Gizli Servis bayrağ ve bir hapishane hücresi bulunan yeni bir açılış sayfası ekledi. Yeni sayfada, Shadowcrew sloganı "Gölgelerde Oynamayı Sevenler İçin”i kaldırılmış, yerine yeni bir söz konmuştu: "Artık Anonim Değilsiniz!!”
insanız hepimiz hata yapabiliriz
King, çarpat İngilizcesiyle CarderPlaner'in dünyanın dört bir yanından kolluk kuvvetlerini mıknatıs gibi çektiğini yazdı. Kartçılar yakalandığında polisler onları forum ve liderleri hakkında sorularla sıkıştırmaktaydılar. Sonu gelmez baskı karşısında kendisinin bile bir hata yapabileceğini ima ediyordu. "Hepimiz sadece insanız ve hepimiz hata yapabiliriz."