Mihri Mavi

Mihri Mavi

Yazar
8.2/10
465 Kişi
·
1.007
Okunma
·
57
Beğeni
·
4.783
Gösterim
Adı:
Mihri Mavi
Unvan:
Wattpad Yazarı
Sosyal paylaşım platformu Wattpad'de "@MihriMavi" adıyla yazmaktadır.
Sürekli savunmasız hissetmekten, bir şeylerden kaçmaktan, kendimi korumaya çalısmaktan o kadar yorulmuştum ki... çaresizliğim gün geçtikçe daha da büyüyordu, her gece bir kabusa uyuyup her sabah başka bir kabusa uyanıyordum.
Bazen üzülerek sürekli tekrarladığımız "keşke"ler bir yerden sonra bizi mutlu eden şeylerle birlikte bu kez "iyi ki" lere dönüşür.
Mihri Mavi
Sayfa 27 - martı
"Seni o kadar özledim ki... sensiz yaşamak her gün biraz daha bitiriyor beni. Bu özlem o kadar çok canımı acıtıyor ki bazen ölmeyi diliyorum."
"Senin gülüşünü, umutlarını, yarınlarını çaldım. Gözyaşlarına sebep olduğum her an için kendimden nefret ediyorum, bu öyle şiddetli ki ölmekten beter hissettiriyor, içimdeki çaresizlik zihnimi kör ediyor. Bitsin istiyorum Cansu, bitsin artık, dayanamıyorum bu eziyete."
Bazen üzülerek sürekli tekrardığımız ‘keşke’ ler bir yerden sonra bizi mutlu eden şeylerle birlikte bu kez ‘iyi ki’ lere dönüşür.”
Buket'in babasının iflas etmesiyle İzmir'den Ankara'ya taşımaları ilk başta Buket'e çok zor gelsede daha sonra Ankara'yı çok sevecek ve kurduğu yeni arkadaşlar onu ilk başta üzsede daha sonra bu yeni yaşam tarzına alışıp mutlu olacaktır. Ama daha birçok olay olacaktır. Tabi Kağan'ı da unutmayalım.Müthiş bir kitap...
Okuduğum wattpad kitaplarından birisi... Çok güzel, beğendim. Okuduğum en güzel wattpad kitabı diyemem ama beğendiklerim arasında. Güzel bir aşk, imkansız görülen ama imkansız olmayan bir aşk. Tavsiye ederim....
Ve psikopat 2 okuduğuma hiç pişman degilim. Akıcı sürükleyici güzel bir kitap. Uslubu pek hos olmasada guzel hoş bir kitap. Kimi yerinde gulup kimi yerinde duygulanacağınız güzel bir eser. En kısa zaman da 3 de okuyacağım. Tavsiye ederim.
Kaan ve Buket aşkı emre ve cansu aşkı derken kitabı bir serisini daha bitirdik. Kaan in hapse girmesi Onur un Buketi suçlaması ve ondan ayrılması için ailesini kullanması kitapta Onur için baya beddua etmeme sebep oldu. Tabi kitaba yeni katılan Gazel var bir de . İlk başlarda sevmesem de sonra dan tam bir aşık oldum kıza. Gazel in babasının Cansu nun babası çıkması da baya bir şaşırttı beni. Cansu ya yaptıklarından dolayı Emre ye de baya bir laf ettim ama sonradan kıyamadım. Hakan hakkında pek birşey diyemiycem ama diğer kitapta adını duyucaz buna eminim.
ben bunu wettpad den okudum ve bayıldım herkeze tafsiye ederim cok güzel bı bad boy kitabı ve hediyeleride güzel ama sayfası az gibime geldi ama oda yeter çok çok güzel bayildim 3 kitabı sabırsızlıkla bekliyorum
Buket sonunda içine düştüğü tüm çıkmazlıkları Kağan'a anlattı. Kitabı okurken adeta içinde hissettim kendimi. Bir çok sır hakkında ipucu vardı. Kitap gayet güzeldi. 4. Kitapta sırlar açığa çıkar umarım..
Aşk, ihanet ve suçluluk... Buket bir taraftan Kağan'a kendisini affettirmeye çalışırken, diğer taraftan da içine düştüğü cehennemden kurtulmaya çalışır. Yalnızca Kağan'ın kendisini affetmemesi değil, okulda da işler pek yolunda gitmez. Aşk, kızgınlık ve hayal kırıklığı... Kağan, aşkı ile öfkesi arasında kalırken Buket'i bir türlü affedemez. Ama öfkeli olsada, bir gölge misali Buket'i takip etmekten vazgeçmez. Öte yandan Kağan'ın abisi Onur'un Buket'ten istedikleri her şeyi daha da çıkılmaz hale getirir.Buket, acımasıslığıyla bilinen Bahadır'la tanışmak ve ona yakın olmak zorundadır. Fakat Kağan hayattındayken bunu başarabilmesi o kadar da kolay değildir. Bunca imkansızlığa rağmen aşk kazanacak mı? Karanlıktan doğan aşk tekrar Buket ve Kağan'ı bir araya getirecek mi? Bu aşkın gücü her şeyi geride bırakmalarına yetecek mi?
Kitabın baslari çok sıkıcıydı
Hatta kendime niye aldım bile dedim sayfalar oldu
Ama sonra kağan ile buket barisinca içime yeniden okuma isteği doğdu
2 günde bitirdim
Harika bir kitap
Mutlaka okumalisin

Yazarın biyografisi

Adı:
Mihri Mavi
Unvan:
Wattpad Yazarı
Sosyal paylaşım platformu Wattpad'de "@MihriMavi" adıyla yazmaktadır.

Yazar istatistikleri

  • 57 okur beğendi.
  • 1.007 okur okudu.
  • 107 okur okuyor.
  • 1.142 okur okuyacak.
  • 13 okur yarım bıraktı.

Yazarın sıralamaları