Mihri Mavi

Mihri Mavi

8.3/10
409 Kişi
·
878
Okunma
·
56
Beğeni
·
4.087
Gösterim
Adı:
Mihri Mavi
Unvan:
Wattpad Yazarı
Sosyal paylaşım platformu Wattpad'de "@MihriMavi" adıyla yazmaktadır.
"Bazen birini ne kadar seviyor olsan da hislerini derinlere gömüp susmaya mecbur kalırsın, onsuzluk kalbini acıyla bin bir parçaya ayırır ama senin katlanmaktan başka çaren olmaz."
Gözlerimi kıstım."Biliyormusun,eğer telefon numaran bende olsaydı seni telefona 'pislik'diye kaydederdim".
Korku son hamlesini yaparak keskin bir bıçak gibi yüreğime saplaninca çaresizce titredim
İki araba arasından makas atarak geçtiğinde, "Bu yaptığın çok tehlikeli bir hareketti," diye uyardım gereksiz olduğunu bile bile.
Bana imalı kısa bir bakış atıp önüne döndü. "Tehlikeyi severim."
Mihri Mavi
Sayfa 356 - martı yayıncılık
"Yumruğunu kaldırıp havada salladı."Yumruğumu sertçe karnına geçiririm vallahi,neye uğradığını şaşırır.Tabi sonra o da benim bir güzel canıma okur ama senin için katlanırım kanka,ne olacak."
Bazen üzülerek sürekli tekrardığımız ‘keşke’ ler bir yerden sonra bizi mutlu eden şeylerle birlikte bu kez ‘iyi ki’ lere dönüşür.”
Buket'in babasının iflas etmesiyle İzmir'den Ankara'ya taşımaları ilk başta Buket'e çok zor gelsede daha sonra Ankara'yı çok sevecek ve kurduğu yeni arkadaşlar onu ilk başta üzsede daha sonra bu yeni yaşam tarzına alışıp mutlu olacaktır. Ama daha birçok olay olacaktır. Tabi Kağan'ı da unutmayalım.Müthiş bir kitap...
Kaan ve Buket aşkı emre ve cansu aşkı derken kitabı bir serisini daha bitirdik. Kaan in hapse girmesi Onur un Buketi suçlaması ve ondan ayrılması için ailesini kullanması kitapta Onur için baya beddua etmeme sebep oldu. Tabi kitaba yeni katılan Gazel var bir de . İlk başlarda sevmesem de sonra dan tam bir aşık oldum kıza. Gazel in babasının Cansu nun babası çıkması da baya bir şaşırttı beni. Cansu ya yaptıklarından dolayı Emre ye de baya bir laf ettim ama sonradan kıyamadım. Hakan hakkında pek birşey diyemiycem ama diğer kitapta adını duyucaz buna eminim.
ben bunu wettpad den okudum ve bayıldım herkeze tafsiye ederim cok güzel bı bad boy kitabı ve hediyeleride güzel ama sayfası az gibime geldi ama oda yeter çok çok güzel bayildim 3 kitabı sabırsızlıkla bekliyorum
Buket sonunda içine düştüğü tüm çıkmazlıkları Kağan'a anlattı. Kitabı okurken adeta içinde hissettim kendimi. Bir çok sır hakkında ipucu vardı. Kitap gayet güzeldi. 4. Kitapta sırlar açığa çıkar umarım..
Fevkalade bir kitaptı. Gerilim, heyecan, aksiyon.. Mihri mavi gerçekten mükemmel bir kitapla karşımıza çıkmış.
Buket'in Ankara'ya taşınması, Kağan'ı görmesi, aynı okulda ve aynı sınıfta olması... Aşk tesadüfleri sever :)
Kağan'ın Buket'e fazlasıyla kötü davranması, uğraşması, alay etmesi, canını yakmasına rağmen Buket'in içindeki nefreti bastıracak kadar büyük olan aşk.. Sanırım gerçek aşk bu oluyor.
Kitabın sonu beni fazlasıyla üzdü. Kağan ve Buket ayrıldı. İkinci kitaba "Psikopat II" bugün başlayacağım.. Umarım barışırlar...
Aşk, ihanet ve suçluluk... Buket bir taraftan Kağan'a kendisini affettirmeye çalışırken, diğer taraftan da içine düştüğü cehennemden kurtulmaya çalışır. Yalnızca Kağan'ın kendisini affetmemesi değil, okulda da işler pek yolunda gitmez. Aşk, kızgınlık ve hayal kırıklığı... Kağan, aşkı ile öfkesi arasında kalırken Buket'i bir türlü affedemez. Ama öfkeli olsada, bir gölge misali Buket'i takip etmekten vazgeçmez. Öte yandan Kağan'ın abisi Onur'un Buket'ten istedikleri her şeyi daha da çıkılmaz hale getirir.Buket, acımasıslığıyla bilinen Bahadır'la tanışmak ve ona yakın olmak zorundadır. Fakat Kağan hayattındayken bunu başarabilmesi o kadar da kolay değildir. Bunca imkansızlığa rağmen aşk kazanacak mı? Karanlıktan doğan aşk tekrar Buket ve Kağan'ı bir araya getirecek mi? Bu aşkın gücü her şeyi geride bırakmalarına yetecek mi?
Kitabın baslari çok sıkıcıydı
Hatta kendime niye aldım bile dedim sayfalar oldu
Ama sonra kağan ile buket barisinca içime yeniden okuma isteği doğdu
2 günde bitirdim
Harika bir kitap
Mutlaka okumalisin
Wattpad'de yazılan bir ergen-genç kitabı. Ama açıkçası sevdim, beğendim, eğlendim. Bir çok akılla beraber yazıldığı için mi bilemem akıcı, güzel bir hikayeydi. Kendi içinde sürprizleri vardı. Valla güzel de kafa dağıttı. Şahsen aşk romanı severlere tavsiye ederim.
Normalde bu kötü çocuk tarzı hikayeleri severim... Lakin bu kitabı pek sevemedim. Anlatım beni kendine çekemiyor maalesef, hadi duyguyu yansıtamıyorsun, en azından betimlemelerle güzelleştir hikayeyi.

Birinci kitabı okudum lakin ikinci kitabı almayı düşünmüyorum.

Hayranları seviyor olabilir tabi, kimseye okumayın demem, lakin benim görüşüm bu.

Yazarın biyografisi

Adı:
Mihri Mavi
Unvan:
Wattpad Yazarı
Sosyal paylaşım platformu Wattpad'de "@MihriMavi" adıyla yazmaktadır.

Yazar istatistikleri

  • 56 okur beğendi.
  • 878 okur okudu.
  • 103 okur okuyor.
  • 1.013 okur okuyacak.
  • 10 okur yarım bıraktı.

Yazarın sıralamaları