Psikopat 3

·
Okunma
·
Beğeni
·
4524
Gösterim
Adı:
Psikopat 3
Baskı tarihi:
Mart 2017
Sayfa sayısı:
496
Format:
Karton kapak
ISBN:
9786051862576
Kitabın türü:
Dil:
Türkçe
Ülke:
Türkiye
Yayınevi:
Martı Yayınları
Sen olmazsan yaşayamam, Sen olmazsan ben de olmam… Buket yaşadığı zor günlerin ardından her şeyden uzaklaşmayı düşünerek tatil için Antalya'ya gider. Ancak hayat ona yeni oyunlar oynayacak, aslında hiçbir şeyden kaçamayacağını anlaması uzun sürmeyecektir. Onur’un tehditlerinden bunalan Buket, Bahadır'dan yardım ister. Bu yanlış bir karardır! Bahadır’ın gerçek niyetini anladığında ise artık her şey için çok geç kalmıştır, geri dönülmez bir yola giren Buket için bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Kağan öfkesine yenik düşerek Buket’i kaybetmekle karşı karşıya kalır. İçten içe pişmanlık ve suçluluk hissederken olanları düzeltmek amacıyla Buket'in ardından Antalya'ya gider. Fakat büyük bir sorunla karşılaşır. Ama Kağan'ın umurunda değil! Önüne hangi engel çıkarsa çıksın Buket'i tekrardan kazanıp kendini affettirmeye kararlıdır. Cansu ve Emre geçmişin iki eski âşığı şimdinin ezeli düşmanları. Ankara’dan kilometrelerce uzakta, aşklarına yeniden şans verdiklerinde, Emre’nin geçmişten gelen sırları ortaya çıkar. Cansu bir kez daha hayal kırıklığına uğrayarak yıkıma sürüklenir. Ancak bu defa hiç beklemediği bir kurtarıcısı vardır: Hakan, Cansu için herkesi karşısına almaya hazırdır. Bir tarafta parçalanan hayatlar, diğer tarafta umut arayan çaresiz aşklar… ve akıllarda şu soru: Bu savaştan kim zaferle çıkacak, kim yenilgiye uğrayacak?
496 syf.
·Beğendi·9/10
Kaan ve Buket aşkı emre ve cansu aşkı derken kitabı bir serisini daha bitirdik. Kaan in hapse girmesi Onur un Buketi suçlaması ve ondan ayrılması için ailesini kullanması kitapta Onur için baya beddua etmeme sebep oldu. Tabi kitaba yeni katılan Gazel var bir de . İlk başlarda sevmesem de sonra dan tam bir aşık oldum kıza. Gazel in babasının Cansu nun babası çıkması da baya bir şaşırttı beni. Cansu ya yaptıklarından dolayı Emre ye de baya bir laf ettim ama sonradan kıyamadım. Hakan hakkında pek birşey diyemiycem ama diğer kitapta adını duyucaz buna eminim.
496 syf.
·1 günde·Beğendi·8/10
Kitap tüm heyecanlı yine devam ediyor. Gençlik romanı olmasına rağmen ilgimi çeken bir seri. Tam her şeyi Kağan öğrendi derken başka sorunlar çıkıyor.
Serinin ilk kitabında Buket ile Kağan arasında nefret ile başlayan bir ilişkiyi okumuştuk. Serinin ikinci kitabında da ikilinin arasındaki aşk çıkmazı okurları da çıkmazın içine sokmuştu. Serinin üçüncü kitabında ise Buket yaşananlardan uzaklaşmak adına Antalya’ya gider fakat Onur’un tehditlerinden kurtulamaz. Sığınacak bir liman ararken tekrardan Bahadır’ın eline düşer.
496 syf.
·4 günde·Beğendi·10/10
Buket sonunda içine düştüğü tüm çıkmazlıkları Kağan'a anlattı. Kitabı okurken adeta içinde hissettim kendimi. Bir çok sır hakkında ipucu vardı. Kitap gayet güzeldi. 4. Kitapta sırlar açığa çıkar umarım..
496 syf.
·2 günde·Beğendi·8/10
Kitabın baslari çok sıkıcıydı
Hatta kendime niye aldım bile dedim sayfalar oldu
Ama sonra kağan ile buket barisinca içime yeniden okuma isteği doğdu
2 günde bitirdim
Harika bir kitap
Mutlaka okumalisin
496 syf.
·7/10
Seriyi bitirdim .... SONUNDA
Çok sevdiğim söylenemez. 4. KİTAP ÇIKACAKMIŞ SANIRIM MERAK ETMİYORUM ..
AMA YİNEDE OKUMA ALIŞKANLIĞI KAZANDIRACAK KİTAPLAR
496 syf.
Ben beğenmedim şahsen. Kağan hep arka plandaydı. Buket kendini hiç düşünmeden sürekli başkalarını düşündü. Ne kendini ne de Kağan'ı düşünmedi. Kitaptaki en büyük haksızlık Kağan'a yapıldı. Buket başkasını üzmek istemezken her seferinde en büyük kötülüğü Kağan'a yaptı haketmedigi halde.
Kitabın sonunda yine aynı hataya düştü yine Kağan aklına bile gelmedi ve bu beni sıktı açıkçası. Kitap uzadıkça saçmalamaya başladı.
Daha birçok şey...
Kaan Ve Buket , Cansu Ve Emre Ve Birsürü İstemsizce Geçen Aşktan Açıkçası Çok Hoşlandım.Kitabı O Kadar Çok Sevdim ki Normalde 2 Haftada 1 Kitap Bitirirdim Psikopat Serisini Bitirmem Sadece 1 Haftamı Aldı Çok Güzel Bir Seri Okumanızı Tercih Ederim.
496 syf.
·4 günde·Beğendi·10/10
Serinin ilk kitabında Buket ile Kağan arasında nefret ile başlayan bir ilişkiyi okumuştuk. Serinin ikinci kitabında da ikilinin arasındaki aşk çıkmazı okurları da çıkmazın içine sokmuştu. Serinin üçüncü kitabında ise Buket yaşananlardan uzaklaşmak adına Antalya’ya gider fakat Onur’un tehditlerinden kurtulamaz. Sığınacak bir liman ararken tekrardan Bahadır’ın eline düşer. Bu yapmaması gereken bir hatadır ve bunun da bir bedeli olacaktır. Diğer taraftan Kağan Buket’i yeniden kazanmaya ve kendini affettirmeye kararlıdır.

Psikopat 3 alıştığımız Buket Kağan aşkının dışında okurlara Cansu ile Emre’nin hikayesini de sunuyor. Gençlerin aralarında yaşadıkları aşk sorunları bir anlamda günümüz gençlerinin yaşadıklarını bire bir aktarıyor.

Özellikle gençler arasında büyük beğeni toplayan Mihri Mavi’nin Psikopat serisi üçüncü roman ile de maceraya kaldığı yerden devam ediyor.
496 syf.
·Beğendi·5/10
"Sen benim için hayat demeksin,
yaşamak için ihtiyacım olan nefes gibisin, gidersen nefesimi de beraberinde götürürsün. Gitme. Gidersen yaşayamam...."
496 syf.
·Beğendi·10/10
aşırı sürikleyici.efsane bir kitap ve kendi hayatıma biraz benziyor.kurgular gerçekten efsane ve etkileyici .çok zor bir hayatı var ama üstesinden gelebiliyor ve bu beni çok etkiliyor müthiş güzel bir kitap.
bn bu kitabın 1ve2 sini okudum 3ünü merak ederke şuan burdan okuycam ve cok mutluyum ve ayrıca cok merak ediyorum kagan içinde buket içinde üzülüyorum gazel gelicekmiş merak ediyorum kısacası ya bn kitabı buradan nasıl okuycam bilmiyorum yardım edermisiniz
496 syf.
·1/10
Psikopat || Mihri Mavi(Kitap Yorumu)
.
.
Herkese yeniden merhaba millet! Yeniden karşınızdayım . E yeni haftanın son günlerinde keyfiler nasıl? Yine eleştiri topuna tutacağım bir kitap ile geldim.Bu kitapların yorumunu bir an önce bitirip sevdiğim ve okunmaya değer düşündüğüm kitapların yorumu daha sık gelecek. Bu kitapların yorumunu ısrarla girmemin nedeni hâlâ bu kitabı okuyan ve kitabı kutsallaştıran bir kitlenin olması. Her neyse yorumuma gelecek olursam⬇️
.
Bu kitabı ilk kez ortaokul son sınıfta devamını ise lise birinci sınıfta okudum. Seri şu an üç kitap ve hala(!)bitmiş değil. Ayrıca yan karaktere ait olan bir de Sosyopat Pislik kitabı var. Kitabın adlarını oku hizaya gel resmen. Asla ve asla beğenmediğim, sizin de okumanızı tavsiye etmeyeceğim bir seri. Sert çocuk ve o çocukla hiç olmadık bir zamanda karşılaşan kız hikayelerinden bıktım🤦‍️.Ayrıca kitaptaki kızın,çocuğun onu boğma girişimine rağmen hâlâ onun peşinde gezmesine mi yanayım; böyle mafyavari olayların liseli gençlerin başına gelmesine mi?Üstelik 'psikopat' tayfamız,okula asla uğramamalarına rağmen sınavları sorunsuz geçiyorlar. Bir tane insan da çıkıp demiyor ki bunlar nasıl liseli?Devamsızlıktan bile mi sınıfta kalmadınız?Ay,deliriyorum resmen! Bol mantık hataları içeren bir kitap nasıl olur? Alın size somut örneği. Kızın en yakın arkadaşının babasının nerede olduğu bilinmemesi ve babasının ünlü iş adamlarından biri olmasına ne demeli? Üstelik adamın da kızından yeni haberdar olması. Neler neler var kitapta.Müge Anlı programına konu olacak cinsten yani.Bu kadar bariz mantık hataları olmasına rağmen hala kitabı baş tacı olarak görenler var. Şimdi şey diyenler de oluyor: Seriyi madem sevmedin diğer kitaplarını niye aldın?Maalesef hiç beğenmediğim huylarımdan biri:Başladığım serinin sonunu merak ediyorum, her ne kadar kitap berbat olsa da.Bu nedenle üç kitabını da aldım. Serinin altı kitap olacağı söyleniyor. Diğer kitapları okuyacağımı sanmıyorum. 3 kitap yetti de arttı bile.Ya söylemeyeyim söylemeyeyim diyorum ama söyleyeceğim yine. Bu iki aşık (!)öyle diyaloglar kuruyorlar ki. Biz hayata geç kaldık. Ne bileyim bizim için artık çok geç.Kurban olduğum daha lise öğrencisisin sen.⬇️
Bu arada erkek karakterimizin ailevi problemleri dolu dolu. Ülkede doğru düzgün liseli yok resmen. Insan bir soruyor kendine acaba böyle bir okul var mı Türkiye de? Kolej falan olsa gam yemeyeceğim yine. Mekanlar hep devlet okulu. Öğretmenler bile belalı grup karşısında hizaya geçiyor. Kusura bakmayın da buna gülerler yani. Özellikle ortaokul yaşlarındaki çocuklar Kağan arıyor sağda solda. Deli misin sen ya da acı sever bir insan mısın? Ya adam kızı boğuyor boğuyor. Söyle bir problemimiz de var: Çocuğun üstüne bir kız düşer. Bu bir kazadır. Kıza yanlışlıkla bir erkek parmak ucuyla değer ülke meselesi olur. Bu nedir ya? Bu saçmalığın kaçıncı seviyesidir? Vücut benim vücudum sana ne kim dokundu! Bir de kesin dövmesi lazım çocuğu. Racona ters yani. Karizmayı çizmemek lazım o da haklı . Böyle kitaplar ve diziler sebebiyle gençler masaya yumruğunu vurmayı, kadına bağırmayı bir halt sanıyor. Kitap okuyan,spordan sanattan anlayan adamla 'light erkek' diyorlar. Üzülüyorum gerçekten . Daha çok söylenmesi gereken şey var ancak vaktinizi çok fazla almak istemiyorum. Anlatmak istediklerimi anlattığımı düşünüyorum. Böyle sayfa yığınlarından bir an önce kurtulmak dileğiyle. Bol kitapla kalın .
Etrafında seni sevmeye hazır, sana değer veren insanlar var, gör artık onları. Bu kadar kör olma ne olursun.
"Bazen birini ne kadar seviyor olsan da hislerini derinlere gömüp susmaya mecbur kalırsın, onsuzluk kalbini acıyla bin bir parçaya ayırır ama senin katlanmaktan başka çaren olmaz."

Kitabın basım bilgileri

Adı:
Psikopat 3
Baskı tarihi:
Mart 2017
Sayfa sayısı:
496
Format:
Karton kapak
ISBN:
9786051862576
Kitabın türü:
Dil:
Türkçe
Ülke:
Türkiye
Yayınevi:
Martı Yayınları
Sen olmazsan yaşayamam, Sen olmazsan ben de olmam… Buket yaşadığı zor günlerin ardından her şeyden uzaklaşmayı düşünerek tatil için Antalya'ya gider. Ancak hayat ona yeni oyunlar oynayacak, aslında hiçbir şeyden kaçamayacağını anlaması uzun sürmeyecektir. Onur’un tehditlerinden bunalan Buket, Bahadır'dan yardım ister. Bu yanlış bir karardır! Bahadır’ın gerçek niyetini anladığında ise artık her şey için çok geç kalmıştır, geri dönülmez bir yola giren Buket için bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Kağan öfkesine yenik düşerek Buket’i kaybetmekle karşı karşıya kalır. İçten içe pişmanlık ve suçluluk hissederken olanları düzeltmek amacıyla Buket'in ardından Antalya'ya gider. Fakat büyük bir sorunla karşılaşır. Ama Kağan'ın umurunda değil! Önüne hangi engel çıkarsa çıksın Buket'i tekrardan kazanıp kendini affettirmeye kararlıdır. Cansu ve Emre geçmişin iki eski âşığı şimdinin ezeli düşmanları. Ankara’dan kilometrelerce uzakta, aşklarına yeniden şans verdiklerinde, Emre’nin geçmişten gelen sırları ortaya çıkar. Cansu bir kez daha hayal kırıklığına uğrayarak yıkıma sürüklenir. Ancak bu defa hiç beklemediği bir kurtarıcısı vardır: Hakan, Cansu için herkesi karşısına almaya hazırdır. Bir tarafta parçalanan hayatlar, diğer tarafta umut arayan çaresiz aşklar… ve akıllarda şu soru: Bu savaştan kim zaferle çıkacak, kim yenilgiye uğrayacak?

Kitabı okuyanlar 382 okur

  • Ece Öztürk
  • Mâņěvî ñamə
  • Dumankanatlıkelebek
  • Elif1903kartal
  • Arzu Hatice Cömert
  • Noterdamın kamburu
  • Deniz Yıldız
  • Mehtap K
  • Gamze
  • Ece Mısırlı

Yaş gruplarına göre okuyanlar

0-13 Yaş
%7.3
14-17 Yaş
%63.4
18-24 Yaş
%19.5
25-34 Yaş
%2.4
35-44 Yaş
%4.9
45-54 Yaş
%2.4
55-64 Yaş
%0
65+ Yaş
%0

Cinsiyetlerine göre okuyanlar

Kadın
%97
Erkek
%3

Kitap istatistikleri

Okur puanlamaları

10
%55.6 (84)
9
%6.6 (10)
8
%7.9 (12)
7
%5.3 (8)
6
%6.6 (10)
5
%4 (6)
4
%0.7 (1)
3
%2.6 (4)
2
%4 (6)
1
%6.6 (10)