Ömer Doğan

Ömer Doğan

YazarDerleyen
6.9/10
32 Kişi
·
75
Okunma
·
1
Beğeni
·
208
Gösterim
Adı:
Ömer Doğan
Unvan:
Yazar
"Zor dönemler geçtiğinde ki, her zaman geçerler, daha güçlü ve daha bilgeyizdir. Bu yüzden benim kendime sorduğum soru; 'Buna nasıl katlanacağım?' değil, 'Bunu nasıl kullanacağım?' sorusudur."
"Dünyada acı çeken, kalbi kırılan bir siz varsınız diye düşünürken okuduğunuz bir kitapla her şey değişir. Kitaplar bana, bana en acı çektiren şeylerin, yaşayan ya da geçmişte yaşamış tüm insanlar için de geçerli olduğunu öğretti."
Ömer Doğan
Sayfa 27 - Maviçatı Yayınları
112 syf.
·1 günde·7/10
Kitaptan daha çok yazar ilgimi çekti. Aslında kitabı okumaya başlayınca fakettim. Şöyle ki kitabı aldığım internet sitesi yazara aitmiş. Askerliği bırakmak zorunda kalmış, kendine bir bakkal açmış aynı zamanda ikinci el kitap alıp satmaya başlamış derken şimdi internet üzerinden ucuz kitap satmaya başlamış. Ucuz kitap satmaktaki amacı ise daha çok insanın kitaplara ulaşabilmesini sağlamak. Önsözü okuduktan sonra yazara karşı bir sempati besledim ve kitabı okumaya başladım. İş yerinde, evde, aile içinde, arkadaşlar arasında, çocuklarla ve sosyal medyada iletişimin nasıl sürdürülebileceğini kısa ve sıkmadan tanımlayıp yer yer örneklendirmelerle ve hikayelerle desteklemiş. Kişisel gelişim kitaplarını pek tercih etmem fakat bunu sevdim.
112 syf.
·2 günde·Beğendi·10/10
Tavsiye edebileceğim güzel bir kitap daha .Yazar çok sade ve güzel anlatmış .Ayrıca aralara serpiştirdiği hikayeler de tuzu ,biberi olmuş .Keyifle okuyacağınız akıcı bir kitap .

Yazarın biyografisi

Adı:
Ömer Doğan
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 75 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 17 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.