Özge Fındıklı

Özge Fındıklı

Çevirmen
6.5/10
75 Kişi
·
233
Okunma
·
0
Beğeni
·
36
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
160 syf.
·2 günde·Beğendi·5/10
Klasik bir aşk hikayesi olmakla beraber kendine güvenip risk almanında ne kadar önemli olduğunu gözler önüne seriyor çok etkilendimmi hayır ama okurken sıkılmadım :)
160 syf.
·16 günde·Beğendi·5/10
aşk tesadüfler sever ve zorluklarla karşı sabırlı olmak gerekr. ktabı sevdm. ve tavsye ederm. restorenı şef yüzünden kapatıldıktan sonra br düğün organzyonu şrketnde çalışmaya başlayan jule. daha sonra br düğün organzyonuna büyük görev alır ve şansa bakın k o kş resteronı kapatan andrew ve daha br sürü tesadüf. aşk tesadüfler sever. :d
339 syf.
·4 günde·6/10
Konu güzeldi. Bavulun içinde emanet dolabında bir hemşire tarafından alınan bir çocuk.. neden oradaydı soruları ile beraber ilerleyen sayfalarda yavaş yavaş nedenini sindire sindire öğreniyorsunuz. Aslında okurken size tüm ipuçlarını veriyor. Öyle son 50 sayfada bir süprizle karşılaşmıyor,hadi canım daha neler demiyorsunuz.Bilindik bir konu aslında işlenen. Birde en sıkıcı olan çevirmenin aklınıza bile gelmeyecek benzetmelerle konuyu işlemesi. Oturup birde acaba burada ne demek istiyor diye düşünüyor. Ilginç bir anlatım demekten kendinizi alamıyorsunuz. Bence birde kitap aslında son sayfadan 10 sayfa önce bitmişti. Son 10 sayfa biraz gereksizdi. Tüm bu olumsuzluklara rağmen,acaba ne olacak,nasıl bitecek diye diye okudum kitabı.
280 syf.
·2 günde·10/10
Bir kitapta 2 hikaye İlk hikaye annesinin yaşadığı aşkları ce sonunda çektiği acıları görüp kalbini aşka kapatan Phobe ve onunla bir düğünde ettikleri dansın ardından onun hayatının aşkı olduğunu anlayan Patrick ve Phobe'yi aşkına inandırma çabasını okuduk İkinci hikaye ise Rose'nin Köşkü adlı düğün mekanında 3.kez evlenen Marge'nin yeğeni Whitney-ki kendisi bu sırada nişanlı ve 4 ay sonra düğünü var- ve mekanın müzik sorumlusu Tyce'nin 5 yıl önce yarım kalmış hikayesi vardı. İkisi de 5 yıl önce birbirlerini buldukları gece hem yaşanacak aşklarını hem de hayallerini yarım bıraktılar. Hikayede en sevdiğim kısım Whitney'in kedisi oldu sadece 2-3 sahnede gözükse bile Bu arada sevgili @arkadya_kitap serinin 4.düğün fiyaskosunu da bir an evvel çıkarmalısın o son sözde verdiğin spoiler beni merakta bıraktı devamını bekliyorum ona göre
339 syf.
·3 günde·Beğendi·10/10
Böbreği için kaçırılıp bir bavula konan 3 yaşındaki bir çocuk,onu arayan bir anne,çocuğu bavulun içinde bulan bir kadın ve eli silahlı adamlar.Film tadında bir kitap.Sonuna kadar heyecanla okudum.Okumanızı tavsiye ederim.
160 syf.
·3/10
Restoranını ünlü şef Andrew'nin eeleştirisi yüzünden kaybeden Julie bi düğün organizasyon şirketinde geçici olarak çalışmaya başlar. Şansına da ünlü şefin erkek kardeşinin düğünü de Julie'nin çalıştığı yerde olacaktır.. Tam oku - bitir tarzında :) zaten 160 sayfa. Fazla beklentiye girmeden kafa dinlemek için okunabili..
160 syf.
·1 günde·Puan vermedi
Vee yine farklı bir bakış açısı ile aşk, düğün telaşı arasında doğan taze bir aşk. Konu mükemmel ben beğenmiştim kendimi içinde kaybettiğim karakterleri yaşadığınız o eşsiz tat. Bu kitabı aslında çok isteyerek almamıştım hayal kırıklığına uğrarım diye çok fazla yüksekte tutmadım hedefi ama beni yanılttı. Onulması gereken kitaplar arasında olmalı diye düşünüyorum.
160 syf.
Genellikle boş zamanlarınızda okunabilecek, akıcı,hoş ve şirin bir hikayesi vardı.Fazla etkileyici olmamakla beraber yine de güzel ve okunabilir olduğunu söyleyebilirim.Kapağı da içeriği kadar şirin.Restoranı kapandıktan sonra dara düşen Julie 'nin şef Andrew ile olan tatlı aşk hikayesini beğendim ve keyifle okudum.Romantik sevenlere bir çırpıda okunan bu kitabı tavsiye ederim.
280 syf.
·Puan vermedi
Yani öyle bir kitap ki,açıkçası elinize hiç bir şey geçmiyor. Pembe bir roman işte. Okumasınız bile kaçıdığınız bir şey olmuyor. Yazın,deniz kenarında,etrafta insan sesleri varken vakit geçsin diye televizyon izlemek yerine okunabilir.
160 syf.
·Beğendi·7/10
Güzel bir kitap.bir yemek eleştirmeni ile bir restoranda çalışan bir kadın arasındaki aşkı anlatıyor.Önce nefretle başladı ama sonra bir aşk masalına dönüştü.Sonu güzel biten bir kitap.

Yazarın biyografisi

Adı:
Özge Fındıklı

Yazar istatistikleri

  • 233 okur okudu.
  • 2 okur okuyor.
  • 105 okur okuyacak.
  • 3 okur yarım bıraktı.