Düğün Dansı - Düğün Şarkısı Four Weddings and a Fiasco Serisi 2-3

7,8/10  (11 Oy) · 
40 okunma  · 
13 beğeni  · 
1.596 gösterim
Düğün Dansı Kilitli bir kalbi, hangi anahtar açabilir?
Rose'un Köşkü'nde sular durulmuyor… Aşk bu kez de mekânın çiçekçisi Phoebe Davis'in peşinde. Ancak tıpkı çok sevdiği çiçekleri gibi hayatta her şeyin geçici olduğunu düşünen Phoebe, kalbinin kapılarını aşka sonsuza dek kapatmaya kararlı. Öte yandan sadece tek bir dansla Phoebe'nin başını döndüren yakışıklı mimar Patrick Knight'ın ondan vazgeçmeye hiç niyeti yok. Phoebe, doğru olduğuna inandığı her şeyden vazgeçmek pahasına aşkın kazanmasına izin verecek mi?

Düğün Şarkısı Kaderinden kaç kez kaçabilirsin?
Whitney Banning teyzesinin düğünü için Rose'un Köşkü'ne geldiğinde kaderin onun için hazırladığı sürprizlerden habersizdir. İlk dansın ardından karşısına dikilen mekânın müzik yönetmeni, yıllar önce ardında sadece ismini bırakarak terk ettiği adamdan başkası değildir. Yani bu zamana dek öptüğü en yakışıklı adam… Tyce Smith. Daha da kötüsü Whitney birkaç ay sonra başkasıyla evlenecektir, hem de Tyce'ın çalıştığı mekânda.

Whitney onu terk ettiği günden beri tek bir şarkı yazamayan Tyce ise, onu terk eden kadını asla kalbinden silememiştir. Şimdi kader onu ikinci kez karşısına çıkarmışken, bir başkasıyla nişanlı olması onu büyük aşkından vazgeçirmeye yetecek midir? Yoksa bu kez sonsuza dek çalınacak olan o aşk şarkısını yazmayı başarabilecek midir?
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Aralık 2014
 • Sayfa Sayısı:
  280
 • ISBN:
  9789759997809
 • Orijinal Adı:
  The Wedding Dance/The Wedding Song
 • Çeviri:
  Özge Fındıklı
 • Yayınevi:
  Arkadya Yayınları
 • Kitabın Türü:
Neşeliyorumlar 
 13 Haz 2016 · Kitabı okudu · 2 günde · 10/10 puan

Bir kitapta 2 hikaye İlk hikaye annesinin yaşadığı aşkları ce sonunda çektiği acıları görüp kalbini aşka kapatan Phobe ve onunla bir düğünde ettikleri dansın ardından onun hayatının aşkı olduğunu anlayan Patrick ve Phobe'yi aşkına inandırma çabasını okuduk İkinci hikaye ise Rose'nin Köşkü adlı düğün mekanında 3.kez evlenen Marge'nin yeğeni Whitney-ki kendisi bu sırada nişanlı ve 4 ay sonra düğünü var- ve mekanın müzik sorumlusu Tyce'nin 5 yıl önce yarım kalmış hikayesi vardı. İkisi de 5 yıl önce birbirlerini buldukları gece hem yaşanacak aşklarını hem de hayallerini yarım bıraktılar. Hikayede en sevdiğim kısım Whitney'in kedisi oldu sadece 2-3 sahnede gözükse bile Bu arada sevgili @arkadya_kitap serinin 4.düğün fiyaskosunu da bir an evvel çıkarmalısın o son sözde verdiğin spoiler beni merakta bıraktı devamını bekliyorum ona göre

Sevil Özsoy 
10 Eyl 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Yani öyle bir kitap ki,açıkçası elinize hiç bir şey geçmiyor. Pembe bir roman işte. Okumasınız bile kaçıdığınız bir şey olmuyor. Yazın,deniz kenarında,etrafta insan sesleri varken vakit geçsin diye televizyon izlemek yerine okunabilir.

Düğün Dansı - Düğün Şarkısı benzeri kitaplar

esila güneş 
02 Şub 12:35 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Kilitli bir kalbi, hangi anahtar açabilir?
Rose’un Köşkü’nde sular durulmuyor… Aşk bu kez de mekânın çiçekçisi Phoebe Davis’in peşinde. Ancak tıpkı çok sevdiği çiçekleri gibi hayatta her şeyin geçici olduğunu düşünen Phoebe, kalbinin kapılarını aşka sonsuza dek kapatmaya kararlı. Öte yandan sadece tek bir dansla Phoebe’nin başını döndüren yakışıklı mimar Patrick Knight’ın ondan vazgeçmeye hiç niyeti yok.
Phoebe, doğru olduğuna inandığı her şeyden vazgeçmek pahasına aşkın kazanmasına izin verecek mi?
Düğün Şarkısı
Kaderinden kaç kez kaçabilirsin?
Whitney Banning teyzesinin düğünü için Rose’un Köşkü’ne geldiğinde kaderin onun için hazırladığı sürprizlerden habersizdir. İlk dansın ardından karşısına dikilen mekânın müzik yönetmeni, yıllar önce ardında sadece ismini bırakarak terk ettiği adamdan başkası değildir. Yani bu zamana dek öptüğü en yakışıklı adam… Tyce Smith. Daha da kötüsü Whitney birkaç ay sonra başkasıyla evlenecektir, hem de Tyce’ın çalıştığı mekânda.
Whitney onu terk ettiği günden beri tek bir şarkı yazamayan Tyce ise, onu terk eden kadını asla kalbinden silememiştir. Şimdi kader onu ikinci kez karşısına çıkarmışken, bir başkasıyla nişanlı olması onu büyük aşkından vazgeçirmeye yetecek midir? Yoksa bu kez sonsuza dek çalınacak olan o aşk şarkısını yazmayı başarabilecek midir?

Gülay Akgül 
11 Kas 2016 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Bu kitap;
ilk görüşte aşka inananlar için...
Çiçeklerin anlamları olduğuna inananlar için...
Kalbini acıtan düğümü çözmek için bir yol arayanlar için...
Bazı aşkların kaçınılmaz olduğunu bilenler için...
Gitmenin her zaman çözüm olmadığını bilenler için...
Kaderinse eğer birgün seni yeniden bulacağına inananlar için...

PINAR DEĞİRMENCİ 
07 Haz 2017 · Kitabı okudu · 2 günde · 5/10 puan

Iki farklı hikayenin birleşiminden oluşuyor kitap
hoş kısa hemen olup bitiyor hikayeler ben böyle değilde devamı olan serileri seviyorum. Ama yinede kötü diyemiyorum okunabilir .

Kitaptan 5 Alıntı

Aşk
Hayattan istediğimiz şeyler bu kadar farklı görünürken, birbirimiz için doğru kişi olduğumuzu sanmıyorum.

Düğün Dansı - Düğün Şarkısı, Bella Andre (Sayfa 21)Düğün Dansı - Düğün Şarkısı, Bella Andre (Sayfa 21)
mdh 
07 Oca 13:39 · Kitabı okudu

Ya kendini korumak için ördüğün duvarlar seni sevmek isteyen insanları dışarıda tutuyorsa?

Düğün Dansı - Düğün Şarkısı, Bella AndreDüğün Dansı - Düğün Şarkısı, Bella Andre
ecicekk 
23 Eki 2016 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Bazen ödüller uğruna risk almaya değer. Kaybetmek bile hiç risk almamaktan çok daha iyidir.

Düğün Dansı - Düğün Şarkısı, Bella AndreDüğün Dansı - Düğün Şarkısı, Bella Andre
ecicekk 
23 Eki 2016 · Kitabı okudu · Puan vermedi

''10 dakikanın her saniyesi için beni burada mı tutacaksın?''
''Seninle bir saniye daha birlikte olabilmek için her şeyi yapacağım.''

Düğün Dansı - Düğün Şarkısı, Bella AndreDüğün Dansı - Düğün Şarkısı, Bella Andre