Düğün Hediyesi Four Weddings and a Fiasco Serisi 1

6,7/10  (30 Oy) · 
90 okunma  · 
29 beğeni  · 
1.287 gösterim
Julie Delgado, restoranı kapandıktan sonra, San Francisco'da ünlü bir düğün mekânı olan Rose'un Köşkü'nde geçici olarak işe başlar. Julie hazırlayacağı mönüyle gelinle damadın başını döndürmeyi planlıyordur, böylece yeni patronunu etkileyecektir. Ancak kaderin Julie için farklı planları vardır. Damat yerine damadın kardeşi ünlü şef yemekleri tatmaya gelince, işler umduğu gibi gitmez.

Andrew Kyle, ünlü bir şef olmakla birlikte yaptığı eleştiriyle Julie'nin restoranının sonunu getiren kişi olma özelliğine de sahiptir. Andrew Julie ile Rose'un Köşkü'nde tanıştığı anda onun risk almayan biri olduğunu anlamıştır. O andan itibaren Andrew'un tek isteği, Julie'nin kalbine ördüğü bu zırhı kaldırmaktır. 

Andrew'la aralarındaki karşı konulmaz kıvılcıma rağmen Julie, hayatında bir kez olsun aşkı göze alabilecek midir?
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Eylül 2013
 • Sayfa Sayısı:
  160
 • ISBN:
  9789759996925
 • Orijinal Adı:
  The Wedding Gift
 • Çeviri:
  Özge Fındıklı
 • Yayınevi:
  Arkadya Yayınları
 • Kitabın Türü:
Leyla Nur Bilici 
18 May 2016 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 5/10 puan

Klasik bir aşk hikayesi olmakla beraber kendine güvenip risk almanında ne kadar önemli olduğunu gözler önüne seriyor çok etkilendimmi hayır ama okurken sıkılmadım :)

Deniz Çiloğlu 
30 Nis 2017 · Kitabı okudu · 16 günde · Beğendi · 5/10 puan

aşk tesadüfler sever ve zorluklarla karşı sabırlı olmak gerekr. ktabı sevdm. ve tavsye ederm. restorenı şef yüzünden kapatıldıktan sonra br düğün organzyonu şrketnde çalışmaya başlayan jule. daha sonra br düğün organzyonuna büyük görev alır ve şansa bakın k o kş resteronı kapatan andrew ve daha br sürü tesadüf. aşk tesadüfler sever. :d

Figen Esen 
21 May 2015 · Kitabı okudu · 3/10 puan

Restoranını ünlü şef Andrew'nin eeleştirisi yüzünden kaybeden Julie bi düğün organizasyon şirketinde geçici olarak çalışmaya başlar. Şansına da ünlü şefin erkek kardeşinin düğünü de Julie'nin çalıştığı yerde olacaktır.. Tam oku - bitir tarzında :) zaten 160 sayfa. Fazla beklentiye girmeden kafa dinlemek için okunabili..

Pelin Sueda 
30 Oca 2017 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 7/10 puan

Genellikle boş zamanlarınızda okunabilecek , akıcı , hoş ve şirin bir hikayesi vardı . Fazla etkileyici olmamakla beraber yine de güzel ve okunabilir olduğunu söyleyebilirim . Kapağı da içeriği kadar şirin . Restoranı kapandıktan sonra dara düşen Julie 'nin şef Andrew ile olan tatlı aşk hikayesini beğendim .

merve cengiz 
19 Nis 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 7/10 puan

Güzel bir kitap.bir yemek eleştirmeni ile bir restoranda çalışan bir kadın arasındaki aşkı anlatıyor.Önce nefretle başladı ama sonra bir aşk masalına dönüştü.Sonu güzel biten bir kitap.

Gulileo 
06 Ara 2015 · Kitabı okudu · 10/10 puan

Bir günde okunup bitebilir o kadar akıcı ve güzel bir kitap basladigimla bitirdiğim bir oldu devam kitaplarınıda okumayı düşünüyorum :-)

angelsbooks 
19 Mar 2015 · Kitabı okudu · 6/10 puan

Biraz risk almayla, biraz hatalarla yüzleşmeyle, biraz sorumluluğu başkasına yıkmayıp kabullenmeyle alakalı bir hikaye bu. Günü birlik, azıcık romantizme dokunayım derseniz bakabileceğiniz türden. Dili de akıcı. O yüzden elinizde sürünmeyecektir. Minik, cici, ara vermelik, seyirlik gibi gibi çoğaltabiliriz bu kitabın cinsini :)

ebru tepe 
05 Ara 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 4/10 puan

Basit anlatım basit olay kurgusu hemen oldu bitti bir aşk hikayesi.Dallanıp budaklandırılabilek bir hikaye fakat yazar sanki bir yere geç kalacakmış gibi hikayeyi hemen yazıp vermişizlenimi veriyor. Başarısız.

evn turan 
16 Ara 2017 · Kitabı okudu · 1 günde · Beğendi · Puan vermedi

Çok güzel bir kitap oldukça sade ve anlaşılırdı ki bayıldım, resmen kitapta anlatılan aşkı ben yaşamış gibi hissettim. O kadar sürükleyiciydi işte

PINAR DEĞİRMENCİ 
06 Haz 2017 · Kitabı okudu · 6/10 puan

Bu kitabı Bella nin yazdığına emin miyiz çok basit geçiştirmeli bir kitaptı
Yani ne zaman aşk oldu anlamadım ben ikisinin de neyse beğenmedim