R. İdeli

R. İdeliEflal yazarı
Yazar
8.1/10
257 Kişi
1.292
Okunma
118
Beğeni
6,3bin
Görüntülenme

Hakkında

Okurlar

118 okur beğendi.
1.292 okur okudu.
65 okur okuyor.
775 okur okuyacak.
32 okur yarım bıraktı.
Reklam

Sözler ve Alıntılar

Tümünü Gör
Her şeye inat, önce kendim için yaşayacağım.
Reklam
Her acının daha beterinin olduğunu bilseydim, şükürlerimin ardı arkası kesilmezdi.
Geride kalan her bir yılın, bizlere güzel anılar bırakması dileğiyle..
Yaralar kabuk bağlar ve iyileşirdi. Geride kalan ize baktığımda, bunu da atlattım diyebiliyorsam; yaşadığıma değmiş demekti.
"Bir adam tanıdım, dünyam başıma yıkıldı."
Sayfa 84
Okuyacağım Kitaplar♡ (Kitap önerisi yapabilirsiniz).. 1-
Çete / Devran
Çete / Devran
2-
Çete - Arbede
Çete - Arbede
3-
İkizalev
İkizalev
4-
Günebakan
Günebakan
5-
Nehir
Nehir
Reklam
"Nasıl geçecek?" "Zor olacak ama elbet bir gün geçecek, geçmese bile azalacak." "Zor diyorsun, zor olacak ki imtihan olsun. Benim de imtihanım bu."
R. İdeli
R. İdeli

Yorumlar ve İncelemeler

Tümünü Gör
464 syf.
8/10 puan verdi
·
13 günde okudu
Eflal kitabının devamı olan Eflal 2 serisi yine bir bataklığa düşmüşüm gibi beni bambaşka serüvenlere sürükledi diyebilirim. Eflal'in aile özlemini bu kitapta bende yaşadım. Karan'a olan aşkından bahsetmiyorum bile aralarındaki o bağı gerçekmiş gibi hissetmek... ve ailesini yine aratmayan Arif, Ömer ve bu seride dahil olan Alptekin. Serinin son kitabını açıkcası merak ediyorum. Yazar öyle bir yerde bırakmış ki adeta dizi tadında kitap.
Eflal 2
Eflal 2R. İdeli · Artemis yayınları · 0350 okunma
448 syf.
·
Puan vermedi
·
3 günde okudu
Eflâl I ~ R. İdeli . Uzun zamandır merak ettiğim bir kitaptı. Konumu takip ederek abisinin evini bulmaya çalışırken şarjı bitiyor ve 13 numaralı evin kapısını açmaya çalışırken biri tarafından saldırıya uğrayıp gözlerini hastanede açıyor kızımız. Abisi yanında olamadığı için iki yakın arkadaşı Eflâl’in yanında. Ömer ve Karan. Hatta Eflâl gibi
Eflal
EflalR. İdeli · Artemis Milenyum · 2022847 okunma
464 syf.
9/10 puan verdi
Eflal..? Zincirlerini kırmak ve gerçeklerle yüzleşmek için kimseye ihtiyacı olmayan güçlü kadın. Lâl… Zincirlere hapsolmuş ve yüreği ellerinde, kurtarılmayı bekleyen küçük kız çocuğu… Eflâl, yüzleştiği gerçeklerin doğruluğunu sorgulamak için Urfa’ya gider. Artık birçok karanlık, aydınlığa kavuşmuştur. Ankara’daki eski hayatına kaldığı yerden devam edecektir ancak Karan’ın, Eflâl’den vazgeçmeye niyeti yoktur. Üstelik bu vazgeçemeyişi nihayete erdiren, hiç beklemedikleri biri olacaktır. ? Eflâl, sıkışıp kaldığı kafesinden özgürlüğe uçmak için kendi kanatlarını kullanır fakat bilir ki Karan hep oralarda bir yerlerdedir. Kendini ararken kaybolduğu sokaklar, onu hep aynı yere çıkaracaktır. Çünkü pusulası, kalbidir. Kalp, bazen bozuk bir saat bazense ibresi yanlışı gösteren bir pusuladır. Eflâl için doğruyu bulmanın yolu, kendini bulmaktan geçer.
Eflal 2
Eflal 2R. İdeli · Artemis yayınları · 0350 okunma