Ş. Serda Kayman

Ş. Serda Kayman

Yazar
8.3/10
17 Kişi
·
23
Okunma
·
0
Beğeni
·
911
Gösterim
Adı:
Ş. Serda Kayman
Tam adı:
Şaziye Serda Kayman
Unvan:
Yazar
🧟‍️Kimse olağan hayatın dışında gelişen bu olağanüstü şeylerden bahsetmiyordu. Yoksa normal hayatlar sürdürmek nasıl münkün olabilirdi ki?
264 syf.
·Beğendi·6/10
Kardeşimin üzerinde bıraktığı etkiyi bende bırakmasa da sıkmadan sıkılmadan okuyabileceğiniz bir kurgu roman.Okuyucusunu tatmin edecektir.Özellikle yeni kitap okumaya başladıysanız.
264 syf.
·2 günde·Beğendi·9/10
Olur da size bir köy evi miras kalırsa, birkaç yüz kere düşünün gitmeden önce ;)
Sürükleyici ve etkileyici bir kitap. Kitabı kalınlaştırmak için yazılan abartılı ve gereksiz cümle tekrarlarından, tasvirlerinden uzak olması çok güzel. Elimden bırakamadan bir günde okuyup bitirdiğim güzel bir fantastik gerilim kitabı.
Ben bayıldım :) darısı başınıza :D
192 syf.
Zombi içerikli kitap olarak oldukça beğenimi kazandı. Bundaki etmenlerden birisi ise zombi komedisi olması ayrıca mizah öğesini oldukça iyi işlemesi. Oluşturulan karakterlerin hepsi çok hoşuma gitti. Yaşadıkları yaptıkları, yaşama tutkuları, gariplikleri; bu öğeler gerçekten de iyi kotarılmış bana göre. Hepsi farklı yerlerde olan karakterler nasıl birbirleriyle bağlantılı olacak diye düşünürken yazarımız bunu da yapıyor. Bununla birlikte kitap sonunda 2. kitabın da çıkacağını bildiriyor. Kendi açımdan 2. kitabı bekliyorum. Bu tarz kitaplarımızın da bolca çıkmasını diliyorum.
192 syf.
·Beğendi·10/10
Kitap çok eğlenceli gülmekten ölürsünüz korku komedi ama korkudan çok komedi kitabı gibi ben çok beğendim okumanızı tavsiye ederim.
Zombi dediğin korkutucu olur iki de birde "baaa" demez yani.
Kitabı okurken gülmenizi garanti edebilirim.
264 syf.
·Beğendi·10/10
Kitap Yorumu//Kontrat(Lanetli Ev)-Ş. Serda Kayman
.
Pelin, ölen halasını onurlandırmak için ve birazda kafa dinlemek için kendisine miras kalan köydeki evde bir haftalığına kalmayı planlamıştı. Ancak; miras bir sadece bir ev değildi. Hayatının sonuna kadar sürecek bir kontrat için yedi kadim varlığın rızasını almak zorunda kalacağını en çılgın hayallerinde bile düşünemezdi.
.
Kitabın eğlenceli bir yazım dili var. Aşırı akıcı ve bir o kadar da duru bir anlatıma sahip. Korkudan çok fantastik ögeleri daha fazla barındırıyor içinde. Ayrıca yazarın zekasına da hayran kaldım. Parçalar aşırı zekice birleştirilmiş. Kitap o kadar iyiydi ki daha uzun olsa kendini okuturdu. Seri bile olabilirmiş. Konu o kadar başarılı bence. Yazarımız @yazarserdakayman 'a yazın hayatında başarılar diliyorum.
.
Yayınevine eleştiri yapmazsam uyuyamam. Daha doğrusu editörüne.. @hicyayinlari 'nın şu editörüne ciddi bir yazım kuralları kursuyla destek vermesi şart bence. Kitapta "tabii ki" kelime kalıbını editör inatla "tabiki" yazmış. Editörsün sen kendine gel. O yazım bildiğin sokak dili yazımı. Ki bununla da kalsa iyiymiş, bir çok yazım hatasına denk geldim. Fotoğraflayıp yazara attım. Bir sonraki basımda düzeltirler diye. Hadi yine desteğimi esirgemedim sizden ama şu kurs olayını bir düşünün bence zarar gelmez.
264 syf.
·3 günde·6/10
Fantastik kısmı hariç Pelin'in günlük hayatında kendi hayatımı gördüm.Fantastik yerine keşke korkudan tirtir titreseydim.Okunabilir olması güzel.Gerilimi Kötü değil ama iyide sayılmaz.

Yazarın biyografisi

Adı:
Ş. Serda Kayman
Tam adı:
Şaziye Serda Kayman
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 23 okur okudu.
  • 2 okur okuyor.
  • 33 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.