Şeyma Göze

Şeyma Göze

Editör
9.1/10
21 Kişi
·
53
Okunma
·
0
Beğeni
·
3
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
432 syf.
·Puan vermedi
Kitabı gerçekten çok beğendim . İlk kitapta çok güzeldi ama ikinci kitap biraz daha heyecanlıydı . Okurken hayal ederek okudum . Kitapta ne yaşanıyorsa sanki bende yaşadım :)
Kesinlikle okuyun . 1.kitabı okuyup ikiyi okumayan varsa okusun çünkü çok güzel•
432 syf.
·3 günde·Beğendi·10/10
İlk kitaba göre daha çok duygu patlaması yaşadım bu kitapta.Her şey çok karmaşık olsa da o kadar zekice yazılmış ki garipseye miyorsunuz.Ben bu kitabı ilk kitaba nazaran daha az sevdim.Beni şaşırtacak bir çok olay geçiyordu.Hele sonu.

Senem'i hiç sevmiyordum sonlara doğru empati yapsam gerek çok az sevmeye başladım.Fakat oynadığı o oyunlar çok pahalıya patladı.Her ne kadar 'sarışın olduğum için beni aptal sanıyorlar ama değilim' dese de biraz da aptallık  yok değil.Çok zor düşündüğü için kolayı görememiş.Ve bu ters tepti.

Nisa'ya gelicek olursak bence artık saf rolünden çıkması gerek.Çünkü olay çok netleşti ve herkes net bir tavır aldı.Çok sırıtıyor Nisa herkesin içinde.Gerçekten net bir tavır almaz ise Nisa serinin diyer kitapları okunmaz. 

Oğuz hakkında tam bir şey söylemek mümkün değil ancak seviyordum ben Oğuz Yalçın'ı.Taa kii son bölüme kadar.Büyük bir hüsrana uğradım ve yaptığı şey yüzünden Senem yalan söyledi ve Demir Gürsoy'umuz kötü algılandı.

407. sayfanın son cümlesi beni şoka uğrattı.Sanırım 3. kitapta o hikayeyi okuyacağız.(Mustafa ve Demir ile alakalı)

 @agblk

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 53 okur okudu.
  • 6 okur okuyor.
  • 45 okur okuyacak.
  • 2 okur yarım bıraktı.