Giriş Yap

Zeb Wells

Yazar
7.5
140 Kişi
Unvan
Amerikalı Çizgi Roman Yazarı

İncelemeler

Tümünü Gör
192 syf.
·
7/10 puan
Açıkçası, biraz hayal kırıklığına uğradım. Mesih’in Dönüşü diyor Mesih ortalarda yok. Toplasan dört sayfada anca var. E ben X-Force falan okumak istesem gider onun çizgi romanını alırdım. Hope nerede Hope? En iyi ters köşe Avengers’ın olaya dahil olmasıydı. Ama onlar da bir halta yaramadı. Daha farklı kurgulanabilirdi bu seri. İlk cilt çook ama çook daha iyiydi. Oysa ben asıl bundan ümitliydim. Sonunda yaşanan The Witcher dramına değinmiyorum bile. Niye ya niye? Wanda Maximoff ve Hope Summers’ın kaderi mi bu çile? Güç yanında çokça acı getiriyor herhalde.
Reklam
48 syf.
·
1 günde
·
7/10 puan
Avenging Spider-Man serisinin 4. sayısı olan bu çizgi romanda konuğumuz: Geveze kiralık katil Deadpool... Zaten Deadpool'u tanıyanlar, çizgi romandaki ciddiyeti anlayacaktır. Yani ciddiyetin varlığından bile bahsedemeyeceğimizi... Tehlikeli durumları bile şakaya çeviren bir karakterden bahsediyoruz. Bunun yanında lise öğrencisi olmasına rağmen ciddiyetin tavanlarında gezen Spider-Man olsa nasıl bir macera ortaya çıkar? İşte bunun cevabı, şu ufak hacimli çizgi romanda. Eğlence arayanlara yeteri dozda aşılanmış ancak aksiyonun geri planda kalması, işin tadını biraz kaçırmış açıkçası. Ama olsun, bu iki karakteri bir arada görmek muazzam.
136 syf.
·
24 günde
·
Beğendi
·
10/10 puan
çizgi-romana olan tutkum - özellikle de spiderman'e - sanırım hiç bitmeyecek. büyük bir zevkle okudum. arada böyle tatlı kaçamaklar beni kendime getiriyor. bu gerçek dünyadan sıyrılıp süper kahramanların dünyasına dalmak muazzam bir şey. iyi ki süper kahramanlar var. bir gün gerçek olmanız dileği ile...
Reklam
2
4
50 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.42