1000Kitap Logosu
Kübra Yıldız
TAKİP ET
Kübra Yıldız
@AliasGrace_
Okumak bir insanı doldurur, insanlarla konuşmak hazırlar, yazmak ise olgunlaştırır. - Bacon Evgeny Grinko dinlerken kitap okumanın daha zevkli, yazmanınsa ilham verici olduğunu savunan kendi çapında bir yazarcık.
Öğrenci
17 Mayıs
8 okur puanı
18 Tem 2020 tarihinde katıldı.
8
Kitap
2
İnceleme
1
Alıntı
1
İleti
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
Kübra Yıldız
tekrar paylaştı.
Zehra.
bir alıntı ekledi.
“Tanrı’nın güneşi bu kadar güzelse, bir de ötekini hayal et.” Şaşırıp kalmıştım. “Öteki mi? Öteki güneş mi? Bildiğim tek güneş bu, o da zaten kocaman.” “Daha da büyük, başka bir güneşten bahsediyorum. Her birimizin yüreğinde doğan güneşten. Umutlarımızın güneşinden. Düşlerimiz uyansın diye göğsümüzde uyandırdığımız güneşten.”
1
18
336 syf.
·
9/10 puan
Kafes tüyler ürpetici bir kitaptı. Gerçekten okurken heyecanlandıran, gerim gerim geren ve düşündüren bir kitaptı. Kurgusu da gayet güzel ve merak uyandırıcıydı lakin, kitabın bir devam serisi olmamasına, sonlanmasına rağmen aklımda hala cevapsız sorular var. Bu bütün zevki kursağımda bıraktı açık olmam gerekirse. Josh Malerman iyi bir neden sonuç tabanı oluşturamamış ya da açıklamamak daha kolay gelmiş belli ki bazı şeyleri. Yine de okumaya değerdi. Korkmak, gerilmek istiyorsanız, uzun süre bağlanacak kitap arıyorsanız, Kafes sizi tatmin edecektir.
Kafes
8.3/10
· 9,7bin okunma
Okuyacaklarıma Ekle
3