『Ʉ₦ØⱤ₮ⱧØĐØӾ∇7』

『Ʉ₦ØⱤ₮ⱧØĐØӾ∇7』
@Bookstagirl
Sıkı Okur
∇7₢₪∇7 >>>| 𝒅𝒂 𝒄𝒂𝒑𝒐 |<<<
Sabitlenmiş gönderi
Kitapların İlk Birkaç paragrafı
Buraya okumuş olduğum kitaplardan ilk birkaç paragraftan bir derleme oluşturacağım. Her okuduğumda buraya ekleyeceğim. İlginizi çeken kitap olursa bir kitap seçebilirsiniz...
Reklam
Dünya standartları, konfor alanınızın bittiği yerde başlar ;başarılı, etkili ve mutlu insanların her zaman akıllarında tuttukları bir kuraldır bu. World standards begin where your comfort zone ends ;this is a rule that successful, effective and happy people always keep in mind.
Sayfa 20 - Pegasus Yayınları 1.BaskıKitabı okuyor
Şuanda hayatınızın allak bullak olduğunu hissediyorsanız bunun tek nedeni korkularınızın inancınızdan daha güçlü olması. If you feel that your life is upside down right now, it is only because your fears are stronger than your faith.
Sayfa 19 - Pegasus Yayınları 1.BaskıKitabı okuyor

Okur Takip Önerileri

Tümünü Gör
Şuanda anlayabileceğinizden çok daha güçlüsünüz. You're stronger than you realise right now.
Sayfa 19 - Pegasus Yayınları 1.BaskıKitabı okuyor
Müziğin sesini duymayanlar dans edenleri deli sanırlar. Those who can't hear the music think those who dance are crazy. ∇7 𝑭𝒓𝒊𝒆𝒅𝒓𝒊𝒄𝒉 𝑵𝒊𝒆𝒕𝒛𝒔𝒄𝒉𝒆
Pegasus Yayınları 1.BaskıKitabı okuyor
Reklam
336 syf.
7/10 puan verdi
·
32 günde okudu
Erkek Beyni
Erkek BeyniLouann Brizendine
7.9/10 · 435 okunma
Sabah 5 Kulübü
Sabah 5 KulübüRobin Sharma
8.9/10 · 95 okunma
Herkese iyi bayramlar dilerimm 🍬 Bense çalışmaya devam 🙄 💪
"Çözüm: her eleştiriye beş iltifat"
Kadın beyni kendisini hayal kırık­lığından korumak için kötü senaryolar kurmaya eğilimlidir ve ardından da üzerinde fazla düşünmeden suçu erkek bey­nine atar. Sürekli eleştirinin beyne zararları vardır. Bir erkek partneri tarafından eleştirildiğinde beyni savunmaya geçer. RCZ'si erkeğe kendisinin eleştirildiği gibi olmadığını söyler ve erkek her türlü temastan kaçınmaya başlar. Bu durum aşa­ğıya doğru bir spiral gibi uzar ve sonunun bir çıkmaz sokak olduğu kesindir. Çiftin, iki tarafın da arzuladığı sevgi ve ilgi­den mahrum kalmasına sebep olur. The female brain tends to create bad scenarios to protect herself from disappointment, and then blames it on the male brain without giving it much thought. Constant criticism has harm to the brain. When a man is criticized by her partner, his brain becomes defensive. His RCZ tells the man that he is not what he is criticized for, and the man begins to avoid all contact. This situation extends like a downward spiral and is certain to end in a dead end. It causes the couple to be deprived of the love and attention that both parties desire.
Sayfa 154 - Say YayınlarıKitabı okudu
Reklam
Yaşam yüz kat kısa değil mi -içinde can sıkıntısına kapılmak için? Isn't life a hundred times too short -to get bored in it?
Sayfa 155 - Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları XV. BasımKitabı okuyor
Hayatta gelişmek için daha kalın bir cilde ihtiyacımız var. We need thicker skin to thrive in life.
Neden hala kendine yalan söylüyorsun? Birkaç dakikalığına daha iyi hissedip aynı kalabilecek misin? Why are you still lying to yourself? Can you feel better for a few minutes and stay the same?
Belki de sınırlayıcı faktörünüz, çok destekli ve rahat büyümeniz, kendinizi hiç zorlamamanızdır? Maybe your limiting factor is that you grow very supported and relaxed, that you do not strain yourself at all?
9,2bin öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.