Vanya

Vanya
@Kitap_veseveer
Bir zamanlar, kitapları sevmeyen bir kız vardı. Zorla okutulurdu o kitaplar, şimdi ise o kız büyüdü ve elinden kitapları alamaz oldular.
Ne demek artık liseli gençler değiliz....
Reklam
Yarınki sınavda hepimize başarılar diliyorum. Allah hepimize zihin açıklığı versin. İnşallah her şey gönlünüzce olur. Belki aileniz sizi çok gerdi belki siz kendinizi çok geriyorsunuz, şunu unutmayın olmuyorsa bunda da vardır bir hayır. Bizim yapmamız gereken tek şey çalıştıktan sonra tevekkül etmektir. (Tevekkül etmek mi deniyor emin değilim.)
Daha fazla dayanamıyorum. Sınavın bittiği gün eve dönerken Bülbül kapanına devam edeceğim. Sınav zaten stres oluşturuyor diye sadece başını okumuştum ama gördüğüm alıntılara daha fazla dayanamıyorum... Pazar günü bekle beni Bülbül kapanı.

Okur Takip Önerileri

Tümünü Gör
Okuma hedefi bölümüm sanki aylardır 12 gibi çok sinirimi bozdu.
Herkesin ezberlemiş gibi aynı cümleyi kurması gerçekten çok sinir bozucu. Biz düşünmüyor muyuz ya da bir siz mi zekisiniz bu cümleleri kuruyorsunuz. Konuşmak cidden çok kolay, belli bir yaşı geçen herkes düzgün cümleler kurabilir, önemli olan fark yaratabilecek cümleler kurmak. Tabii bunun için de önce bunu düşünebilmek gerekir ya neyse.
Reklam
Reklam
797 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.