k

Kitap

46 üye · 4 yeni gönderi
- Bir kitab bircə insanın belə həyatını xilas etsə, kifayətdir. Bir insanı xilas edən bütün insanları xilas etmiş kimidir.
Sayfa 374Kitabı okudu
Kitap zekâyı kibarlaştırır.
Cemil Meriç
Cemil Meriç
Reklam
"Sadece sevdim seni. O kadar çok sevdim ki bırak senin gibi capcanlı bir kadının kalbini, taşı bile eritmeye yeterdi aşkım."
Sayfa 207Kitabı okudu
Dilek yıldızına dilek yolladım;
O
O
Kitabını okumak hayal mi olacak yani? Bir kitap hem fiyatı uçuk olup, hem bulunmaz olur mu? Okumak istiyorum, epub da olabilir, pdf de olabilir diyorum. O da yarım, tam yokmuş. Whatsapp durumundan paylaşım yaptım, doğum günü hediyem olsun diye, bir şarkı var ya hani; "Seni bana soranlar olmuş," aklıma onu getirdiler. Soranlar var, sadece soranlar. Yerini, yurdunu bilen yok. Çok mu şey istiyorum ben🥺 Kitap istiyorum. Bir de 1200 sayfalık kitabı kitaplığımda istiyorum. Acaba aya mı çıktı. Gayya kuyusuna mı indi? Üzülme gönlüm, ne demiş kitabın yazarı? "Başka bir evrende, en güzel halinle!" Tabii bunu kitapları için söylediğini de, kitabını bulamadığımda anlamış oldum. Vardır her şerde bir hayır demek ki😑 Edit: pdf bulundu, umarım kitabını da bulurum🙈
Gençlik serüveni
Senin etrafında olabilmek için onlara katlanmam gerekiyor
Sayfa 76 - MartıKitabı okuyor
Kitapların dünyası. Sihir ve keramet dolu bir dünya.. Sayfaların arasından okuyucuya göz kırpan uzak diyarlar.
Reklam
1.000 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.