1000Kitap Logosu
Muhammet Selim YILDIZ
Muhammet Selim YILDIZ
Muhammet Selim YILDIZ
TAKİP ET
Muhammet Selim YILDIZ
@MrSelim
Öğrenci
Bitki Koruma/Ziraat Fakültesi
Erzurum
Erzurum
22 okur puanı
27 Nis 2020 tarihinde katıldı.
36
Kitap
17
İnceleme
0
Alıntı
0
İleti
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
104 syf.
·
5/10 puan
Stefan Ziyagil
İrenegülün Suçu Ne? adlı dizinin stefan tarafından daha önce ve özetle kaleme almasına, aldatmanın özellikle cinsel ve tensel ihanet birlikteliklerinin aslında ne kadar masum hatta birbirlerine sadık kalan insanların ne kadar haysiyet olduğunu anlatılmaya çalışmasına da hiç şaşırmadım. Stefanın kaç oda kaç salon genişlikte bir meşrebe tabi olduğunu halen kestirememiş olmakla birlikte intiharının gecikmiş olduğu kanısındayım. Halk arasındaki tabirle çekip çıkartmak gibi kaba bir tabirle tasvir edilen meslek grubundan haya edip özür dileyerek bu şahsın doğumunu üstlenen sağlık görevlisine güzellemeler düzmekteyim. Eğer onursuz ihanet dolu bir yaşam kısacası zevk amaçlı yapılan fahişelik sanatsal ve edebi bir dille sırf macera için yapılıyor denilerek bu kadar masumlaştırılabiliyorsa, biz neden sanatsal ve edebi bir dille insanların değerlerini böyle artniyetli bir şekilde zedelemek için kalem tutan kirli ellerin sahiblerine küfürler etmeyelim diye insanı haklı bir isyana sürükleyen klasik yerli dizilerimizin çokta uzak olmayan akrabası dizilere taş çıkaran entrika ihanet sex tutukunluğunun, primciliğinin ve avukatlığının babası stefan yazıntısı.
Korku
8.5/10
· 60,8bin okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
6
Muhammet Selim YILDIZ
Bir Kadının Hayatından 24 Saat'ı inceledi.
71 syf.
·
5/10 puan
Libidonun Babası Stefan
Okuduğum bilmem kaçıncı kitabından sonra hiç kuşku duymadan adeta hikayelerindeki o sekse bağlı arzuyla yaşayan insanların çıplaklığıyla söyleyebilirim ki ; Stefan şehvet edebiyatının ve psikolojisinin babası olabilir. Hatta daha da ileriye taşıyarak hayata sadece sevişmek ve seviştirmek amacıyla gelip diğer her bir bokun buna hizmet ettiğini düşündüğüne yemin edebilir ancak Tanrının varlığına olan inancım gibi kanıtlayamam.
Bir Kadının Hayatından 24 Saat
OKUYACAKLARIMA EKLE
7
Muhammet Selim YILDIZ
Olağanüstü Bir Gece'yi inceledi.
112 syf.
·
1 günde
·
8/10 puan
===SPOİLER=== Kötü bile olsa hissetmenin insan için nefes almak kadar gerekli olduğunu, kupon çalıp, çaldığı bu kuponun ederiyle bahis oyanayarak tesadüfen bu bahsi kazanıp kazandığı parayla bir fahişeye ödeme yapıp suçüstü rolüne yatmak dahi olsa hissetmek için her türlü sonucu göze alacak kadar gerekli olduğunu, burjuvanın hissiz asilliğinden, varoşluğun kirli suçlu pis hissiyatından başlayıp haramı helali tüm parasını dağıtıp aslında hayatın seks para kumar gösterişten ibaret olmadığını anlamış ve anlatmaya çalışmış bir subayın boktan 6 saatini okuduğunuza değer mi bilemiyorsunuz. Ama şunu söyleyebilirim ki boktan 6 saat ancak bu kadar betimlenebilir, ancak bu kadar size subayı iliklerine kadar hissettirebilir. Stefan'ın olağan üstü niteleyici anlatımı ve çevirmen Başarmış'ın uyumunu beğeneceksiniz.
Olağanüstü Bir Gece
7.7/10
· 86,6bin okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
5