Burak

Burak
@MunzeviVirtuoz
Sıkı Okur
Zihin Çöplüğüme Hoşgeldin Dünyalı Dostum Burada kendi keyif ve zevkime göre alıntı, görüş, kitap vs. değerlendiriyorum
Sabitlenmiş gönderi
bu adam kendi özüne olan saygısını kaybetmek istemiyor. Besbelli ki kendiyle kurduğu ilişki özel ve önemli... Kimse bilmiyor ama sen kendin biliyorsun. Ve sen, kendin için dünyadaki en önemli insansın. Öyle olmalısın! Aksi hâlde yaşadığın hayat senin hayatın olmaz, -mış gibi bir hayat sürersin. Bu yüzden "benim hayatım" diyebilmen, "Yaşadım!" diyebilmen için her zaman, bu durumda olduğu gibi kimsenin bilmediği bir koşulda dahi, sen kendin için doğru olanı, adil olanı yapmalısın.
Reklam
Burak

Burak

, bir kitabı okumayı düşünüyor
Çalınan Dikkat
Johann Hari
8.9/10 · 1.750 okunma
Gözlerinde sahte bir kendinden eminlik var, sadece oynuyorsun; yoksa sonucu sen de biliyorsun. Peki korku dağları sarmışsa bu kendinden eminlik niye?

Okur Takip Önerileri

Tümünü Gör
hocam size karşıdakine zulmetmekten zevk alan insanlar gösterebilirim." Evet, gösterebilirsin. Ben de sana o insanı anlamak için takip etmeni, onun çocukluğuna inip incelemeni söylerim. Eminim ki onu yetiştirenlerde ya da onu yetiştirenleri yetiştirenlerde yetişme bozuklukları, acılar, travmalar göreceksin. "Can'a ulaşmada, o potansiyele varmada bir tıkanıklık bulacaksın.
Başkalarını iyileştirmeye çalışmadan önce kendinizi iyileştirin
Reklam
Reklam
264 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.