Okur
Ebru
TAKİP ET
Ebru
@_kitaplarvehayaller_
Ankara
254 okur puanı
24 Ara 2014 tarihinde katıldı.
158
Kitap
92
İnceleme
211
Alıntı
57
İleti
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
Sabitlenmiş gönderi
" İyi geceler" ve "iyi geceeeeeeeleeer" arasındaki samimiyet farkındadır detayların önemi.... Klavyede bir harfe fazladan basmanın bir başkasını daha iyi hissettireceğini bilmek kadar basittir aslında insanlık... "Mrb.." yazarak selam verilmeyeceğini, "Cnm.." yazarak sevgi gösterilmeyeceğini; Yani üşenerek değil özenerek sevmek gerektiğini anladığımız gün, Harfler ve kelimeler hak ettikleri değeri göreceklerdir... Kısaltarak değil, uzatarak sevin... Ve zaten gösteremeyecekseniz de hiç sevmeyin....
2
104
Ebru
bir alıntı ekledi.
"Tuhaf şey, zihin nasıl işliyor. Kendini yüzleşemeyeceği şeylerden nasıl koruyor. Mesela kederden. Ya da pişmanlıktan. Suçluluk duygusundan. Başka bir şey, herhangi bir şey bulup, o bakamayacağı şey ile kendisi arasına çekiyor."
4
Ta ta ta taammmm ben geldim 🙈 Ayda 4-5 kitap bitiren Ebuş' a yaz gelince bir hâller oldu, ayda bir kitabı zor bitirir hâle geldi. Aşk olsun o zaman bana 😏 Sevgili @hasansaraç ın okuduğum 3. kitabı oldu Kafkas Ateşi. Kitabın adından da anlaşılacağı üzere savaş yüzünden ülkesinden göç ederek Türkiye'ye gelmiş olan Beslan' ın yıllar sonra annesinin vasiyeti ile Gürcistan' a geçip, Batum, Gori, Tiflis, Zugdidi ve en son da Abhazya topraklarına seyahatini konu alıyor. Akıcı bir dille yazılmış olan bu kitabın sonunu çok sevdim çünkü Ebuş mutlu sonları çok sever 🙈 Kısacası beni yormayan, yeni yerler keşfettiğim güzel bir kitap olmuş, tavsiyemdir. Kitaplarla ve sağlıkla kalınız efendim. (2021/20)
4