1000Kitap Logosu
Ayliz Karayün
TAKİP ET
Ayliz Karayün
@aylizk
Öğrenci
Ortaokul Öğrencisi
26 Aralık
44 okur puanı
16 Nis 2020 tarihinde katıldı.
ŞU ANDA OKUDUĞU KİTAP
63
Kitap
14
İnceleme
3
Alıntı
0
İleti
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
Ayliz Karayün
Konuşmak Yok'u inceledi.
152 syf.
·
6 günde
·
Beğendi
·
10/10 puan
Kitabın konusuna bayıldım.... Her şey Dave 'in bir okuduğu kitapla başladı o kitapta Gandhi adlı bir kişinin 1 gün boyunca hiç konuşmadığından bahsediyor. Dave de bunu denemeye çalışıyor. Erkeklerle kızların bir kavgası sonucun da kızlar erkekler olarak büyüyor ve de bir yarışmaya dönüyor. sonra okulda da gittikçe büyüyor. Yarışmanın kurallarından bahsedeyim biraz, 3 kelime den fazla kelime kullanılamıyor ve 3 kelimeden fazla kullananlar için kelime sayısı tutuluyor. Bakın yarışmayı hangi takım kazanıyor
Konuşmak Yok
8.5/10
· 142 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
8
Ayliz Karayün
İki Yıl Okul Tatili - Kısaltılmış Metin'i inceledi.
136 syf.
·
19 günde
·
Beğendi
·
8/10 puan
Bu kitapta bir grup gencin okul tatili için ayarladıkları tatil hayalleri suya düşüyor. hiç bilmedikleri bir yere savruluyorlar. Ama her ne olursa olsun başlarının çaresine bakıyorlar, bazı anlaşmazlıkları olsa bile yine de birlik olmayı biliyorlar. Oradan tek kurtulma şansları ise oldukları yerden bir GEMİ geçmesiydi. Ailelerinin öldüklerini sandıkları çocukların bakın başlarından neler geçiyor, ve o adadan kurtulabilecekler mi?
İki Yıl Okul Tatili - Kısaltılmış Metin
Okuyacaklarıma Ekle
6
Ayliz Karayün
35 Kilo Tembel Teneke'yi inceledi.
92 syf.
·
3 günde
·
Beğendi
·
10/10 puan
35 Kilo Tembel Teneke
çok çok çok ama çok sevdim bayıldım Okulu sevmeyen okullarında onu sevmediği bir çocuk... dedesini çok seviyor. marangozlukta çok iyi hatta usta bile sayılır dedesine marangozlukta yardım ediyor, dersleri berbat.. Ama dedesi bir gün maalesef sigaradan dolayı rahatsızlanıyor. Ve bu Gregoire'u çok üzüyor....... Bakalım dersleri düzelecek mi? Bakalım dedesi iyileşecek mi? -EĞER BU İNCELEMEYİ OKUDUYSANIZ BEĞENMEYİ UNUTMAYIN!!!
35 Kilo Tembel Teneke
Okuyacaklarıma Ekle
9