ROMANTİK AŞK, Deli Kız'ı inceledi.
18 May 18:47 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 10/10 puan

Kadir'in askerden dönüp sevgilisi Pınar ile buluşacağını sandığı günün sonunda karanlıkta sevgilisi sandığı, ilçenin deli kızı aynı zamanda sevgilisinin kuzeni ile polislere hiçte hoş olmayan şekilde yakalanması ile başlıyor.
Kadir ile Aslı mecburen evlenirler. Formalite evliliği yaparlar. hastaneden çıkmak için Kadir'den yardım isteyen Aslı Kadir ile yaşamaya başlar. Kadir halen Pınar'a aşıktır.
Aslının duyguları ise beni en etkileyen şekilde Kadirin onu tanıdıkça tahmin ettiği şifreler ile açılan günlüklerden öğreniyoruz. Günlükler muhteşemdi. Romantik ve gizem dolu idi.
Çook güzeldi. İyi okumalar...

Feyza Gülbin Soylu, Şurimşine'yi inceledi.
 11 May 17:18 · Kitabı okudu · 4 günde · Beğendi · 10/10 puan

Spoi içerir!
Kitabı Wattpad'de okumuştum uygun fiyata bulursam alırım da demiştim. Ama fuarlar olsun internet siteleri olsun istediğim fiyatta değildi. En son bir mağazada buldum ve aldım. 3 günde tekrar okuyup bitirdim. Genel hatlarıyla güzel bir kitap tek sorun Deniz'in kuralları, bazı yerlerde gerçekten sinirime dokundu. İlk okuduğumda da aynılarını hissetmiştim. Ayrıca Özgecan Aslan için sayfa 456'daki kısım güzeldi. Bir kadın ve bir insan olarak Gülsen Kılıçaslan Güney'i tebrik ediyorum.
Yazarın hayat hikâyesini okuduğumda iyi ki arkadaşı onu Wattpad'de yazması için yüreklendirmiş. İnşallah başarılarını artırarak ilerler. :)

Okudum yer yer eğlenceliydi Emre'nin başına gelenleri hep merak ettim. Elif gibi olabilirdim demiyorum ama doktordan daha çok bildiğini iddaa ettiği sahnelerde sınır oldum

Kader‘in kitaplığı..., bir alıntı ekledi.
26 Nis 04:36 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 10/10 puan

Sorgulamamak küçük yaşta öğretiliyordu bizim kültürümüzde. Çocuklar her şeye karışmaz! Çok soru sorma ayıptır! Büyük ne derse doğrudur. Bu tarz cümleleri duya duya büyürken kendi iradesiyle düşünüp kendi doğrularını bulmaya çalışan bir neslin yetişmesini beklemek olmazdı.

Deli, Gülsen Kılıçaslan (Sayfa 449)Deli, Gülsen Kılıçaslan (Sayfa 449)
Rümeysa Taşdemir, Deli'yi inceledi.
24 Nis 15:42 · Kitabı okudu · 8 günde · 4/10 puan

Uzun zamandır okumak istediğim de okuyamadığım bir kitaptı. Sonunda okudum. Kitabın genel olarak konusu güzeldi,değişik bir hikayeydi. Ne var ki bu değişik konu biraz yavan bir şekilde işlenmişti. Günlük olaylar fazlasıyla anlatılarak kısa ve öz olup daha güzel olacak roman uzatılmıştı. Dedigim gibi konu güzel fakat yazarın işleyişi yanlış. Yine de çerezlik hoş bir kitap

Lavin Ateş, bir alıntı ekledi.
19 Nis 20:59 · Kitabı okudu · Puan vermedi

"Yerim ben seni delim.", diyerek ancak uzanabildiğim çenesini ısırdım.

Deli, Gülsen Kılıçaslan (Sayfa 227)Deli, Gülsen Kılıçaslan (Sayfa 227)
Lavin Ateş, bir alıntı ekledi.
18 Nis 22:43 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Emre'nin beline sıkıca sarıldım, bedenim bedenine ne kadar yakın olursa, ruhum onun iyilik dolu benliğine o kadar yakın olacaktı sanki.

Deli, Gülsen KılıçaslanDeli, Gülsen Kılıçaslan
Lavin Ateş, bir alıntı ekledi.
18 Nis 22:24 · Kitabı okudu · Puan vermedi

"Unuttun mu, ben dengesiz bir deliyim."

Deli, Gülsen Kılıçaslan (Sayfa 141)Deli, Gülsen Kılıçaslan (Sayfa 141)