melike kalkan, Harry Potter ve Ölüm Yadigarları'ı inceledi.
09 Nis 11:44 · Kitabı okudu · 9 günde · Beğendi · 10/10 puan

Harry Potter serisi ile öğrencilerim ve Harry Potter'ı çocukken okuyan arkadaşlarım tarafından şiddetle tavsiye edilmesi ile karşılaştım..Öğrencimin kitaplarını alıp okumaya başladım..

Okuduğum bir cok kitaptan daha fazla etkilendiğimi söylemem gerekir.
Yazarın kurduğu Hogwarts Büyücülük Okulunda bulunmak isterdim.Voldemort ile savaşarak arkadaşlarıma yardım etmek,Zümrüdü Anka Yoldaşlığının bir üyesi olmak isterdim..Şuan bile kitapları bitirebildiğim için hem mutluyum hem de birazcık buruk..

7 kitabı kütüphanemdeki enler bölümüne ekleyip yeniden okumayı planlıyorum..

Eğer hala Harry Potter'ı okumadıysanız hayatınızda çok önemli bir serüvene başlamamışsınızdır demektir.Bu serüvene başlayıpta bittiği için üzgünseniz aynı duyguları paylaşıyoruz demektir.

#HarryPotter

Bir #harrypotter değildik ama bizimde gereksiz insanları ortadan kaldırmak gibi sihirli güçlerimiz vardı.

Sema Nur Aydın, bir alıntı ekledi.
 13 Ara 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

#harrypotter #j.k.rowling
Dumbledore
"Harry, bu karmakarışık, duygusal dünyada mükemmel bir cevap asla yoktur.Mükemmeliyet, insanlığın erişemeyeceği, sihrin erişemeyeceği bir yerdedir.Her pırıl pırıl mutluluk anının içinde o zehir damlası vardır: Acının tekrar geleceğini bilmek. Sevdiklerine karşı dürüst ol, acını göster. Istırap çekmek, nefes almak kadar insanidir."

Harry Potter ve Lanetli Çocuk, J. K. Rowling (Robert Galbraith) (Sayfa 288 - YKY)Harry Potter ve Lanetli Çocuk, J. K. Rowling (Robert Galbraith) (Sayfa 288 - YKY)