Akış
Ara
Ne Okusam?
Giriş Yap
Kaydol

Hatice Sarı

Hatice Sarı
@haticessrr
Sıkı Okur
• İnsanların arasında da yalnızdır insan.. •
Sabitlenmiş gönderi
Neden kimse sana benzemiyor Hatice?
Reklam
Hatice Sarı tekrar paylaştı.
Ne yazık! Dünyada sadece tek bir varlığı sevmek, onu bütün kalbiyle sevmek ve karşınızda durup size bakar, cevap verir, konuşurken, sizi tanımadığını fark etmek! Sadece onun tesellisine ihtiyaç duymak ve bunu yapması gerektiğinden habersiz olan tek kişi olduğunu anlamak!
Sayfa 67

Okur Takip Önerileri

Tümünü Gör
Demek yaşamak istediğim tek yer olan o hafızadan şimdiden silindim.
Sayfa 67
Hatice Sarı tekrar paylaştı.
29 MAYIS ÇEKİLİŞİ: KAPRA´dan Ciltli ve İplik Dikişli Ömürlük Klasikler
1 TALİHLİYE TAM TAMINA TOPLAM 20 ESER Kesinlikle hepinizde bu kitaplar vardır, ama Ciltli ve İplik Dikişli Ömürlük Klasikler bunlar, TORUNLARINIZA en iyi MİRAS 🐢 Şartlarım: ♫ Beni takip et ♫ Bu iletiyi RT'le ♫ Yoruma KATILDIM diye yaz.. ► Kürk Mantolu Madonna (Ciltli, İplik Dikişli) ► Genç Werther’in Acıları (Ciltli, İplik Dikişli) ► Kuyucaklı Yusuf (Ciltli, İplik Dikişli) ► İçimizdeki Şeytan (Ciltli, İplik Dikişli) ► Dorian Gray'in Portresi (Ciltli, İplik Dikişli) ► Diriliş (2 Cilt Takım) (Ciltli, İplik Dikişli) ► Deniz Feneri (Ciltli, İplik Dikişli) ► Yeraltından Notlar (Ciltli, İplik Dikişli) ► Çocuk Kalbi (Ciltli, İplik Dikişli) ► İnsancıklar (Ciltli, İplik Dikişli) ► Pal Sokağı Çocukları (Ciltli, İplik Dikişli) ► Madam Bovary (Ciltli, İplik Dikişli) ► Böyle Buyurdu Zerdüşt (Ciltli, İplik Dikişli) ► 1984 (Ciltli, İplik Dikişli) ► Bütün Şiirleri (Ciltli, İplik Dikişli) ► Kitleler Psikolojisi (Ciltli, İplik Dikişli) ► İrade Terbiyesi (Ciltli, İplik Dikişli) ► Suç ve Ceza (2 Cilt Takım) (Ciltli, İplik Dikişli)
Reklam
Geçmiş beni aldattı. Şimdiki zaman bana eziyet ediyor. Gelecekten korkuyorum..
Hatice Sarı tekrar paylaştı.
Hayaller de bize yabancı şimdi Umutlar da... yılgın, kırgın, çaresiz
Sayfa 101
"Hissiz değiliz, merhametsiz hiç değil. Sadece bu çağa denk gelmenin neticesinde duygularımızı saklar olduk, yeni bir insan tanımanın verdiği yükü taşıyacak takatimiz yok. Sanki; tek bir hakkımız var da, bir tek o mutluluğu bekliyormuşuz gibi.. Gerisi yorucu, gerisi üzücü, gerisi fani.."
Ne yazık! Ölüm ruhumuzu ne hale getirecek? Onu nasıl şekillendirecek? Ondan ne alıp ne verecekler? Onu nereye yerleştirecek? Bazen dünyaya bakıp ağlaması için etten gözler bahşedecek mi?
Sayfa 64
3.210 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.