Giriş Yap
Kübra Albayrak
@kbraozbekk
Ancak yüreğinle baktığın zaman gerçeği görebilirsin.Aslolan gözle görünmez. Evli
Rehber Öğretmen
İstanbul
28 Ekim 1995
39 okur puanı
14 Eki 2017 tarihinde katıldı
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
Sabitlenmiş gönderi
"İlk ceza odur ki, hiçbir suçlu kendi yargıçlığından kurtulamaz."
106 syf.
Herkese tavsiye ederim. Ayin dediği şeyleri uygulamadım daha, onun için bir şey söyleyemeyeceğim. Ama çok mantıklı düşünceler var kitapta. Zaten kısa bir kitap olduğu için okumak düşünmek harekete geçmek lazım. Yoga hareketleri var kitapta herkesin yapabileceği türden hareketler. Ben mistik şeyleri çok sevdiğim için bana iyi geldi.
Bilmeniz gereken bir şey daha var: üst bilinç alanı düşüncelerinize karşılık vermeden önce asla onları yargılamaz. Acı ya da zevk, üzüntü ya da mutluluk, keder ya da sevinç arasında herhangi bir ayrım görmez. Daha doğru ifade etmek gerekirse, üst bilinç için hiçbir duygu iyi ya...
Üst bilinç hayal edebileceğinizden çok daha akıllı ve beceriklidir. Eğer bir noktaya yönlendirilirse asla cesaretsizliğe kapılmaz ve pes etmez çünkü istenen amaca ulaşmak için on binlerce farklı yol olduğunu bilir. Eğer siz kendi düşünceleriniz ve ön yargılarınız aracılığıyla üst bilince işini nasıl yapacağını söylerseniz yalnızca onun seçeneklerini sınırlandırmış ve büyüyü bozmuş olursunuz.
Bir mucizeyi gerçekten elde etmek için öncelikle onu başarmaya inanmanız gerekir. Ardından o fikrin yalnızca bir olasılık değil, kesinlikle başaracağınız bir şey olduğunu kabul etmelisiniz.
Bugün de yine en sevdiğim şarkıyı söyledim şükür
23445
441 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.