6,0/10  (3 Oy) · 
19 okunma  · 
0 beğeni  · 
640 gösterim
Lübnanlı bir genç kızın aşırı dozda uyuşturucudan öldüğü bir soruşturmayı yürütürken bulduğu kanıtlar bir takım rahatsız edici sonuçlar doğurur. Bu üzücü ve trajik ölüm ile birbirinden bağımsız gibi görünen bazı intihar vakaları arasında ürkütücü benzerlikler vardır. Anya Crichton, her neşter darbesinde yeni kanıtlara ulaşırken, uğursuz bir entrikanın içine çekildiğini fark eder. Ortaya çıkan rahatsız edici gerçekler onu, belki de bir daha gün ışığını göremeyeceği derin karanlığın içine çekmektedir...
 • Baskı Tarihi:
  2009
 • Sayfa Sayısı:
  340
 • ISBN:
  9789752936157
 • Çeviri:
  Alper Gadiş
 • Yayınevi:
  Doğan Kitap
 • Kitabın Türü:
Tuğba Dk 
29 Eki 2015 · Kitabı okudu · 4 günde · 7/10 puan

Temposu düşmeyen, güzel bir polisiye roman. Bazı yerler gereksiz uzatılmış, ayrıntı sayılabilecek fazla detay verilmiş. Bu da ister istemez konudan kopmama neden oldu, geriye yönelik birkaç defa göz atmak durumunda kaldım. Ama yine de konu güzel ve kitap merak uyandırıyor.

SihirliFlut 
28 Mar 07:12 · Kitabı okudu · 2 günde

Akıcı bir dille yazılmış ve tercümesi güzel. Adli Tıp konularına ilgi duyanlar için, orta halli bir roman, insanı sıkmıyor ama fazla da bir şey katmıyor. Adli tıp romanları denince bence herkesin aklına gelen ilk ve tek isim Tess Gerritsen olucaktır. Afir, beklentimin çok altında bir romandı belki de bunun nedeni Tess Gerritsen'in kitaplarındaki mükemmelliği aramamdan kaynaklandı sanırım.

ozge 
29 Ara 2014 · Kitabı okudu · 8/10 puan

Özellikle tıp doktorları tarafından yazılan gerilim romanlarını seviyorum, gerçeklik düzeyi daha başarılı oluyor. sÜRÜKLEYİCİ BİR ROMAN. İntihar gibi gözüken ölümlerin ortak noktaları dikkatli adli tıp doktorunun gözünden kaçmıyor ve katili buluyor. Yazar katili saklamak için fazla özen göstermemiş kitabın ortalarında katili keşfedebiliyorsunuz. Ancak bu tempoyu yine de düşürmüyor. Bir de katilin son kurbanının nasıl yakalandığı kısmı çok hızlı geçilmiş. Çeviriden mi yoksa kurgudan mı bilemedim. Ama o kısımı pek anlayamadım.