Aşk Kölesi

8,2/10  (17 Oy) · 
38 okunma  · 
11 beğeni  · 
1.007 gösterim
Aşk her şeyin ilacı olabilir ama iki bin yıllık bir laneti ortadan kaldırabilir mi?

"Sevgili okuyucularım,

Bir kadınla yatak odasında hapis kalmak muhteşem bir şey. İki bin yıldan uzun bir süre, yüzlerce yatak odasına hapsedilmekse pek hoş değil. Sonsuza kadar bir kitabın içinde aşk kölesi olarak kalmakla lanetlenmek, Spartalı bir savaşçıyı bile mahvedebiliyor.

Bir aşk kölesi olarak kadınlara dair her şeyi biliyorum. Onları nasıl etkileyeceğimi, onlara nasıl dokunacağımı ve en önemlisi, nasıl zevk vereceğimi... Fakat Grace Alexander'ın fantezilerini gerçekleştirmek için dünyaya çağrıldığımda, beni bir aşk kölesi olarak değil, azap dolu geçmişe sahip bir erkek olarak görebilen bir kadınla ilk kez karşılaştım. Beni yatak odasından çıkarıp bana dünyayı gösterme zahmetine giren bir tek o oldu. Bana tekrar sevmeyi öğretti.

Ama ben sevmek için yaratılmadım. Ebediyete kadar sevgisiz kalmakla lanetlenmiştim. Bir komutan olarak uzun zaman önce cezamı kabullenmiştim fakat sonra yaralı kalbimin, yokluğuyla yaşayamayacağı Grace'i buldum. Peki, aşk her şeyin ilacı olabilir mi? Bir laneti kırması gerçekten mümkün mü?"
-Makedonyalı Julian-

"Kenyon'ın eserleri ayrıntılı, ironik, seksi ve son derece yaratıcı."
-The Boston Globe-
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Kasım 2011
 • Sayfa Sayısı:
  400
 • ISBN:
  9786055360313
 • Orijinal Adı:
  Fantasy Lover
 • Çeviri:
  Esra Doyuk
 • Yayınevi:
  Pegasus Yayınları
 • Kitabın Türü:
Nazmiye Bozkuş 
11 Ağu 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

İnanılmaz bir kitaptı.Uzun süre etkisinden çıkamadım.Aşk macera büyü mitoloji ne ararsanız vardı.Karakterler ustaca yazılmıştı.Sıkılmadan büyük bir heyecan içerisinde okuyacaksınız.Birkaç gözyaşı da dökeceksiniz karakterlerin yaşadığı zorluklar için.Kesinlikle okumalısınız pişman olmayacaksınız.