Aşk'ın Kalplerimizdeki Mutat Yolculuğu

0,0/10  (0 Oy) · 
0 okunma  · 
0 beğeni  · 
396 gösterim
Bu hikâyeleri bana yazdıran sadece efsunlu bahar havası değildir sanırım. Kime sorsanız aşk hakkında söyleyecek az çok bir şeyi vardır. Kış ya da yaz, bahar ya da sonbahar, fark etmez. Kimi karşıdır ona kimi de tarafında yer alır. Genelde tarifler, aşkın kalbimize doğru bildik bir yolculuk yaptığı ve bir süre sonra da bu yolculuğunu noktaladığı üzerine. Ben de bu konuda ne düşüneceğimi bilemiyorum pek. Bu hikâyeleri yazma fikri başta kolay gözükmüştü ama nasıl da zor olduğu sonradan anlaşıldı.

Sibel K. Türker güçlü kalemiyle bu kez Aşk'ın Kalplerimizdeki Mutat Yolculuğu'nun haritasını çiziyor. Hepsi birbirinden vurucu on dört öykülük bu büyülü coğrafyada, okuyucunun yolu kimi zaman bozkır ortasında unutulmuş iç denizlere düşerken kimi zaman boş evlerin hayaletleriyle, rüya kaçakçılarıyla kesişiyor. Aşk'ın Kalplerimizdeki Mutat Yolculuğu, Sibel K. Türker'in gerçek ile gerçeküstü arasında iz sürdüğü, es geçilmemesi gereken bir kitap.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Şubat 2014
 • Sayfa Sayısı:
  160
 • ISBN:
  9789750719424
 • Yayınevi:
  Can Yayınları
 • Kitabın Türü:
Burçin 
22 Ara 2016 · Kitabı yarım bıraktı · Puan vermedi

Can yayınları ne bassa okurum demiştim, yanılmışım.. öyküleri severim ama bu bir öykü kitabı olmaktan çok uzak. Belki 12-16 yaş grubuna hitap edebilir..

Kitapla ilgili 1 Haber
Burası çok ıssız