Aşkta İlk Çeyrek Chicago Stars Serisi 1

7,9/10  (24 Oy) · 
60 okunma  · 
17 beğeni  · 
822 gösterim
“Rüzgârlı Şehir” Şikago, kendisine Chicago Stars Amerikan futbolu takımı miras kalan, göz alıcı sarışın afet Phoebe Somerville için henüz hazır değildi. Phoebe de sahaların efsane futbolcusu, Stars’ın şimdiki baş koçu sabit fikirli, yakışıklı maço Dan Calebow için hazır değildi. Futboldan zerre kadar anlamayan, seksi sarışın patronu ve Dan birbirine tamamen zıt karakterlere sahiptiler.

Öyleyse, Dan neden bu cüretkâr seks bombasına doğru hedefe kilitlenmiş bir füze misali sürükleniyordu? Ve Phoebe, Koç’un iyi çocuk cazibesi karşısında tuhaf hislere kapılıp dili tutulurken… neden onunla mücadeleye hazırlanıyordu?

“Göz alıcı, yürek ısıtan, cezbedici bir hikâye… Bayıldım!”
-Jayne Ann Krentz

“Romantik komediyi hiç kimse Susan Elizabeth Phillips’ten daha iyi yazamaz.”
-Mineapolis Star-Tribune

“Susan Elizabeth Phillips’in tek kitabını okumakla yetinebileceğini düşünmek, üç kat çikolata kaplı cheesecake’ten tek bir ısırıkla yetinebileceğini düşünmeye benzer.”
-Toronto Star

“Susan Elizabeth Phillips sizi gülümsetmeye devam edecek...”
-San Antonio Express-News
 • Baskı Tarihi:
  Nisan 2011
 • Sayfa Sayısı:
  464
 • ISBN:
  9786054456284
 • Orijinal Adı:
  It Had to Be You
 • Çeviri:
  Sevinç Tezcan Yanar
 • Yayınevi:
  Pegasus Yayınları
 • Kitabın Türü:
Özlem Ekiz 
27 Nis 20:33 · Kitabı yarım bıraktı · 1/10 puan

Girdiğim birçok sitede SEP, okuyucular tarafından fazlasıyla övülen ve kaleminden memnun olunan bir yazar. Ben de merak ettim bu yazarı ve Aşkta İlk Çeyrek kitabını okumaya başladım başlamasına ama başlamamla bitirmem bir oldu benim için.

Ben ne yazık ki kitap için olumlu hiçbir şey söylemeyeceğim. Bir kere yazar fazlaca detaya girmiş. Her satırda karakterlerden çok kendi düşüncelerini belirtmiş. Kalemini hiç akıcı bulmadım anca 50-60 sayfa katlanabildim ve bu durum bir kitapta ilk kez başıma geldi. Ayrıca ben yazarda esprili anlatım da görmedim. Karakterleri geçmişte her ne kadar kötü şeyler yaşamış, bu yaşadıkları yüzünden olduklarından farklı biri gibi davranmaya çalışsalar da hiç mi hiç sevilesi değil. Hepsine ayrı bir gıcık kaptım hepsi ayrı bir uyuz. Ve ben bu düşüncelerimi bu kitap için söylemiyorum. Diğer kitaplarına da göz gezdirdim ve yazdıklarımın büyük çoğunluğunu görmüş oldum.

Müge Göktürk 
09 Tem 18:16 · Kitabı okudu · 3 günde · Beğendi · 8/10 puan

Yazarın okuduğum ilk kitabıydı,eğlenceli,hoş,zevkle okunup bitirilen kitaplardan biriydi.Futbolla hiç alakam olmamasına rağmen kitap kendini okutturmayı başardı. Aşk romanları sevenlere tavsiye ederim.

Kitaptan 1 Alıntı