Sensiz Olmaz Chicago Stars Serisi 3

8,6/10  (23 Oy) · 
60 okunma  · 
17 beğeni  · 
988 gösterim
Plan
Bir dahî olan fizik profesörü Dr. Jane Darlington bebek sahibi olmak için yanıp tutuşmaktadır. Ama bir baba bulması hiç de kolay değildir. Çocukken zekâsı yüzünden toplumdan hep dışlandığı için kendi çocuğunun aynı yollardan geçmesini istememektedir. Bu yüzden bebeğinin babası olacak özel birini aramaktadır. Yani biraz… aptal birini.

Hedef
Chicago Stars’ın efsanevi oyun kurucusu Cal Bonner dış görünüşü ve taşralı tavırlarıyla mükemmel bir seçenek gibi görünmektedir. Fakat bebek delisi bir entrikacının kendisini kullanmasına izin vermeyecektir.

Problem
Sadece anne olma hayali kuran, zeki ve yalnız bir kadın… Uzlaşmaya açık olmayan ve hiçbir koşulda taviz vermeyen sert bir adam… Tutku ve arzu, güçlü ama aynı zamanda kırılgan iki insanı hiç beklenmedik bir aşka sürükleyebilir mi?
 • Baskı Tarihi:
  Şubat 2013
 • Sayfa Sayısı:
  400
 • ISBN:
  9786053430254
 • Çeviri:
  Gizem Onat
 • Yayınevi:
  Pegasus Yayınları
 • Kitabın Türü:

Kitaptan 2 Alıntı

Artık çok geçti, lise öğrencilerinin yaptığı hataya düşmüş ve iki numaralı termodinamik kuralım unutmuştu: düzen düzensizliğe, düzensizlik kaosa dönüşür.

Sensiz Olmaz, Susan Elizabeth PhillipsSensiz Olmaz, Susan Elizabeth Phillips
ebru tepe 
04 Ağu 2015 · Kitabı okudu · 7/10 puan

Yıllar boyunca son derece düzenli bir düşünce tarzına sahip olduktan sonra böylesine bir pervasızlığı yapmasına ne sebep olmuştu? Artık çok geçti; lise öğrencilerinin yaptığı hataya düşmüş ve iki numaralı termodinamik kuralını unutmuştu: düzen düzensizliğe, düzensizlik kaosa dönüşür.

Sensiz Olmaz, Susan Elizabeth PhillipsSensiz Olmaz, Susan Elizabeth Phillips