Bebek Bakım Sorunlarına Mucize Çözümler ((Uyku, Beslenme, Davranış, Tuvalet Eğitimi))

·
Okunma
·
Beğeni
·
1.107
Gösterim
Adı:
Bebek Bakım Sorunlarına Mucize Çözümler
Alt başlık:
(Uyku, Beslenme, Davranış, Tuvalet Eğitimi)
Baskı tarihi:
2008
Sayfa sayısı:
528
Format:
Karton kapak
ISBN:
9789759046705
Orijinal adı:
Baby Whisperer Solves All Your Problems
Çeviri:
Yapıncak Gürerk Okyar
Dil:
Türkçe
Ülke:
Türkiye
Yayınevi:
Gün Yayıncılık
Geceleri deliksiz uyuyan, gündüzleri iştahla yemeğini yiyen, kendi başına sıkılmadan oyun oynayabilen, ne zaman ne istediğini anlayabildiğiniz bir bebek büyütmek... Kulağa erişilmesi güç bir hayal gibi geliyor değil mi? Tracy Hoggun yardımıyla bu hayali gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Şimdiye kadar bebeklerin aslında bir dilleri olduğunu fark etmiş miydiniz hiç? Siz fark etmediyseniz kısacık hayatında binlerce bebeğe fısıldayan kadın Tracy Hogg bunu sizin için yaptı.

Tüm bebeklerin aslında her şeyin farkında olduğunu ve dünyaya gelir gelmez minik patron koltuğuna oturduklarını keşfeden yazar bu eşsiz kaynağında anne babalara bilinçli bir eğitimin kapısını açıyor. Patron koltuğunu bebeklere kaptırmamanın yollarını sabırlı deneyimleriyle anne babalara anlatıyor.Doğumdan üç yaşına kadar geçen süreçte beslenme, uyku alışkanlıkları, tuvalet eğitimi, duygu ve davranış sorunlarına kalıcı, akılcı ve uzlaşmacı çözüm yolları sunan bu kitap, anne ve babalara bebekleriyle birlikte bir kez daha büyüme ve hayattan keyif alma şansı tanıyor.
Bebek Bakım Sorunlarına Mucize Çözümler'i okuyanlar