Cydonia

8,0/10  (2 Oy) · 
5 okunma  · 
2 beğeni  · 
291 gösterim
Beyrutta büyük bir sanat galerisinin güvenlik şefi Rafik güvenlik kameralarında yakaladığı bir görüntüyle kendisi ve yakın arkadaşları bir anda heyecan dolu bir maceranın ortasına düşüyorlar. Hayalet gerçek mi?
Stian, genç bir kayakçı iken geçirdiği kaza ile tüm bedeni felç olan bir Norveçli yıllar sonra beklenmedik bir ses dostu oluyor. Stian dost sandığı bu kişinin, kendisini silah olarak savaş planlarında kullanacağını anlayacak mı?
Sean, NASA'da çalışan, Mars yüzeyinde keşfedilen bir delikle başlayan dev proje Cydonia için seçilmiş iki astronottan biri Mars'ta neler oluyor? Kara deliğin arkasındaki sırrı kim çözecek? İsrail'in üçüncü dünya savaşı için akıl almaz planlarının Mars ile ilgisi ne?
Beyrutlu Rafik, Norveçli Stian ve Amerikalı Sean'ın yollarının kesiştiği Cydoniada, soluk soluğa bir macera ve müthiş son.
 • Baskı Tarihi:
  Ocak 2012
 • Sayfa Sayısı:
  288
 • ISBN:
  9786055365196
 • Yayınevi:
  Hayat Yayınları
 • Kitabın Türü:
Yağmur çelik 
06 Kas 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Kitabın ilk satırından itibaren okuyucuyu etkisi altına alan farklı bir kurgusu var . Kitabı bitirdikten sonrasında bile kitabın etkisinde kaldım . Kitabın kurgusu çok ilginç . Okunası bir kitap .