Enerji Eft - Yeni Nesil Duygusal Özgürleşme Teknikleri

10,0/10  (2 Oy) · 
2 okunma  · 
2 beğeni  · 
123 gösterim
Modern bir enerji çalışması olarak en yeni Eft tekniklerinin anlatıldığı Enerji Eft'yle tanışın.
Eft tekniğini enerjiye odaklanarak kullanırsanız çok daha hızlı, etkili ve mantıklı Eft seansları yapabilir, güç kazanabilir, zihninizin berraklaşmasını sağlayabilir ve hayatta başarıya ulaşmak için gereken bütün enerjiye sahip olabilirsiniz.


Enerji Eft tekniğiyle kendi kendinize nasıl yardım edeceğinizin A'dan Z'ye adım adım anlatıldığı bu kitapta profesyonel uygulayıcıları da pek çok vaka örneği ve senaryo bekliyor. Meridyen ve Enerji Terapileri Derneği (Amt) Eğitim Başkanı Silvia Hartmann tarafından kaleme alınan ve alanında rehber niteliğinde olan bu kitapta modern Enerji Eft tekniğinin gerçek gücünden faydalanmanız için ihtiyacınız olan her şey var.


Bu teknikle yalnızca sorunlarınızdan kurtulmakla kalmayacak, enerji akışınızı da hızlandırarak şifa bulacak ve yaşam enerjisi kazanacaksınız.


Enerji Eft'yle güçlenerek hayatınızı en iyi şekilde yaşayın!

"Enerji çıkış noktalarınıza dokunmayı denediniz mi? Ben gerçekten de Eft'nin insanların hayatlarını değiştiren, harika bir teknik olduğunu düşünüyorum."
-Louise L. Hay-
 • Baskı Tarihi:
  Haziran 2016
 • Sayfa Sayısı:
  272
 • ISBN:
  9786053438212
 • Çeviri:
  Ekin Duru
 • Yayınevi:
  Pegasus Yayınları
 • Kitabın Türü:
Selin D. 
22 Tem 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Eft konusu ile ilgileniyorsanız en ayrıntılı kitaptır. Biraz karışık gelebilir. Önce eft hakkında ufak bir araştırma yapmanız önerilir. Eft hakkında doyurucu bilgiye sahip bir kitap.