Gece Avcısı Ayın Kardeşleri Serisi 5.Kitap

9,1/10  (8 Oy) · 
29 okunma  · 
7 beğeni  · 
761 gösterim
"Tek kelimeyle olağanüstü, sürprizlerle dolu, okumaya doyamayacağınız fantastik bir seri!"

Serinin beşinci kitabında DArtigo kardeşlerin başı yine türlü türlü dertlere giriyor. Kardeşler bu kez kana susamış bir şeytanla savaşmak zorundalar.
Delilahnın bazı problemleri vardır. Saf kan insan erkek arkadaşı rüyasında başka bir kadının adını sayıkladıktan bir süre sonra ortadan kaybolur. Şeytanlarla savaşmak mı yoksa erkek arkadaşı Chasei neyin rahatsız ettiğini bulmak mı daha zor, bir türlü karar verememektedir. Savaşın ve aşkın dozu arttıkça, işler daha karmaşık hale gelir, yepyeni tehlikeler baş göstermeye başlar.
Öteki Dünyanın şeytanlarıyla savaşan üç kız kardeş - her seferinde bir canavar.
Biz DArtigo kardeşleriz: Öteki Dünya Haber Alma Ajansının, yarı peri, seksi ve zeki ajanlarıyız. Fakat insan ve peri karışımı kanımız, olmadık zamanlarda yeteneklerimizi etkileyerek, bizi zor durumda bırakıyor. Kız kardeşim Camille muzip ve iyi bir cadı. Balın sinekleri çekmesi gibi, o da erkekleri çekiyor. Menolly, hâlâ ölümsüz olmaya alışmaya çalışan bir vampir. Ben mi? Ben Delilah. Sonbaharın Efendisi tarafından Ölüm Kızı olarak işaretlenmiş bir kedi kızım. Bilmeniz gereken bir şey daha var; üçüncü ruh mührünü çalan kötü cin generali Karvanak geri döndü. Ve bu sefer, kan istiyor…
Kader Büyücüleri, benim kıvranmamı görmeye bayılıyorlar. İlk olarak, erkek arkadaşım uykusunda bir kadının adını sayıkladı. Sonra, Sonbaharın Efendisinin benimle ilgili çok özel bir planı olduğunu öğrendim. Ama Karvanak o doyumsuz ellerini hem dördüncü ruh mührüne hem de eski adamı Vanzire uzatabilmek için, Chasei kaçırdı. Şimdi, sevdiğim adamı kurtarmanın bir yolunu bulmak zorundayız. Dünyanın ve Öteki Dünyanın güvenliğini tehlikeye atmadan…
.


"Baştan sona, kesinlikle muhteşem. Yasmine Galenornnun bu fantastik öyküyü anlattığı sayfalarda yarattığı dünyaya bayılıyorum. Karakterler, o eşsiz özellikleriyle, sayfaların arasından çıkıp canlanıyorlar… Yasmine Galenorn, en sevdiğim yazarlar listesinde…"

- Night Owl Romance

"Galenornun baştan çıkarıcı perisi, olağandışı bir dünyada aksiyonu artırıyor… Bayıldım!" 

- Patricia Rice

"Sürprizlerle ve büyülerle dolu eğlenceli bir kitap." 

Linda Winstead Jones

"Eğlence ve sihirle dolu, harika bir seri." 

- Mary Jo Putney
 
 • Baskı Tarihi:
  Mart 2011
 • Sayfa Sayısı:
  438
 • ISBN:
  9786054335732
 • Orijinal Adı:
  Night Huntress
 • Çeviri:
  Ceren Taştan
 • Yayınevi:
  Martı Yayınları
 • Kitabın Türü:
arzu amaç 
29 Mar 2015 · Kitabı okudu · 5/10 puan

serinin kitap sayısı arttıkça olaylar kendini tekrar eder hale geliyor. fantastik edebiyatı sevmeme rağmen bir süre sonra seriyi bıraktım.