Geçmişin Kanı Kan Günlükleri Serisi 2

6,9/10  (9 Oy) · 
36 okunma  · 
1 beğeni  · 
648 gösterim
Tek isteği kurtulmaktır...
Fakat kurtuluşa giden yol hiç kolay değildir!

Annesinin soyunu araştırmak için İskoçyaya giden Eden, kısa süre içinde kendini karmaşık işlerin içinde, İskoç Savaşçı Neithlerin dünyasında bulur. Burası bazılarının kollarını açarak onu karşıladığı, bazılarının ise ona komplo kurduğu bir dünyadır; Edena aşkın, arkadaşlığın ve savaşçı olmanın ne anlama geldiğini öğretecek bir dünya...

Bir gün, sonsuza dek kurtulduğunu sandığı adam yeniden ortaya çıkınca Edenın hayatı allak bullak olur, çünkü herkesten çok sevdiği kişi büyük bir tehlikeyle karşı karşıyadır. Eden bu kişi için önemli bir seçim yapmak zorunda kalacaktır.

"Samantha Young, Kan Günlükleri serinin ikinci kitabında yine harikalar yaratmış."
Fantasy Book Review

"Geçmişin Kanını okuyacağınız her dakika ayrı bir zevk, bir an önce edinmeniz gereken bir kitap."
Barnes&Noble

"Samantha Young çok yetenekli bir yazar. Çıkardığı iş adeta taze bir nefes gibi! Aksiyon ve macera dolu bu kitabı elinizden bırakamayacaksınız!"
Once Upon A Twilight

"Romantizm, güçlü karakterler, başı sonu olmayan bir karanlık ve aksiyon dolu bir hikâye arıyorsanız, Kan Günlünlükleri serisi tam size göre!"
Good Choice
 • Baskı Tarihi:
  Şubat 2013
 • Sayfa Sayısı:
  304
 • ISBN:
  9786053480815
 • Orijinal Adı:
  Blood Past
 • Çeviri:
  Gülfem Çırak
 • Yayınevi:
  Martı Yayınları
 • Kitabın Türü:
Sueda Tuna 
09 Oca 17:43 · Kitabı okudu · 4 günde · 5/10 puan

Kurgu gerçekten çok güzel ama nedense okurken çok fazla sıkıldım. Beni gerçekten fazla sıkan bir kitaptı. Serinin ilk kitabını gerçekten beğenmiştim fakat ikincisi için aynı şeyi söyleyemem. Noah ile Eden'ın hemen birbirlerine teslim olmaları beni rahatsız etti. Aralarında çok daha fazla soğukluk olmalı ve inanılmaz bir biçimde ısınmalıydı diye düşünüyorum. Yine de seriyi tamamlamak için 3. kitaba başladım.

Okuduysanız bana mesaj yoluyla görüşlerinizi bildirin.

Herkese keyifli okumalar ! Sizi seviyorum.

Meryem Özalp 
11 Eyl 2016 · Kitabı okudu · 8/10 puan

İşte bu seri bu kitapta kendine geldi akti ve gitti.. bu kitapta Cyrus'a bayildim nasil guzel bi adamdi Eden'e olan destegi bagi okumak cok hosuma gitti ki oyle seyleri de cok sewerim.. Ah Noah cok iyiydi ya erkek karakter iste boyle olmali Eden ile isleri yoluna koyduktn sonda onlari okumak daha iyi bi hale gelmeye basladi.. bu kitapta hareketlenmeler vardi. Eden egitilmeye ava cikmaya fln basladi.. 3.ve son kitapta da gizemli dusmanlari gorucez bakalm neler olucak :)

Kitaptan 2 Alıntı