1000Kitap Logosu
Gizemli Psikoloji
Gizemli Psikoloji
Gizemli Psikoloji

Gizemli Psikoloji

Varlığın Bilinmeyen Yönleri

OKUYACAKLARIMA EKLE
8.4
20 Kişi
60
Okunma
30
Beğeni
1.728
Gösterim
208 sayfa · 
 Tahmini okuma süresi: 5 sa. 54 dk.
Adı
Gizemli Psikoloji (Varlığın Bilinmeyen Yönleri)
Basım
Türkçe · Türkiye · Ganj Yayınları · Ağustos 2015 · Karton kapak · 9786055006143
İnsan derin sırlar barındıran uçsuz bucaksız bir varlık alanıdır. Batının yaklaşımı psikolojiyi ölçümleyebildiği sınırların içerisine hapsetme eğilimindedir. Oysa Doğu Bilgeliğinde binlerce yıldır insan, ezoterik, mistik ve gizemli boyutlarıyla sürekli yeniden keşfedilen bir harikalar diyarıdır. İnsanı bir okyanus gibi düşünecek olursak, Batı Psikolojisi sadece yüzeydeki dalgalar ve hareketlerle, en fazla ışığın erişebildiği birkaç metre derinliğe dışarıdan bakmakla yetinir. Doğuda ise bilgeler o okyanusun en karanlık ve en derin noktalarına kadar inerler. İndikleri derinliklerde buldukları her şey aslında TÜM OKYANUSA aittir. Bilgi ve bilgelik arasındaki ayrım okyanusu yüzeyden ve kıyıdan inceleyip onu araştırmakla okyanusun kendisi olmak ve derinliklerine inip onu tecrübe etmek arasındaki farktır. Gizemli Psikoloji, insan varlığının en derin ve en gizemli noktalarına ilişkin olarak bir BİLGE tarafından aktarılan BİLGELİKLE dolu. OSHO, okyanusun en derin ve en keşfedilmemiş yerleri hakkında ilk elden bilgileri bizlere bu kitapta sunuyor… Kitapta açımlanan gizemler arasında şu başlıklar var: -Meditasyonun Sırları -Ruhsal Devrim -Rüyaların Psikolojisi -Yedi Bedeni Aşmak -Mantığın Ötesi -Seks, Sevgi ve Duanın İlahi Boyutları -Bilgi İnsanı Nasıl Yanıltır? -Gelişmeyi Engelleyen Ezoterik Oyunlar Kendi varlığının derin boyutlarını keşfetmek isteyen herkesin başucundan ayırmayacağı bir kitap Gizemli Psikoloji. Kendi derinliklerindeki sırlara vâkıf olmak ve böylelikle tüm okyanusu bilmek isteyenler için önemli bir kaynak. (Tanıtım Bülteninden)
5 mağazanın 5 ürününün ortalama fiyatı: ₺21,44
8.4
10 üzerinden
20 Puan · 4 İnceleme
İnsan denilen varlık zaten yaradılışdan gizemlidir.Ne kadar keşifler olunsa bile.İnsanın en gizemli taraflarından biri kendi karakterini hep keşf etmesidir.İnsan kendini idrak etdikçe daha daha düşünüyor.İnsanın içindeki "Ben"ini ta ömrünün sonuna kadar tanıması onu gizemli kılan yanlarındandır.
Gizemli Psikoloji
8.4/10
· 60 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
3
Aysel Allahverdiyeva
Gizemli Psikoloji'yi inceledi.
208 syf.
·
4 günde
İnsan deyilen varlık zaten yaradılışdan gizemlidir.Ne kadar keşifler olunsa bile.İnsanın en gizemli taraflarından biri kendi karakterini hep keşf etmesidir.İnsan kendini idrak etdikce daha daha daha düşünüyor.İnsanın içindeki "Ben"ini ta ömrünün sonuna kadar tanıması onu izemli kılan yanlarındandır.
Gizemli Psikoloji
8.4/10
· 60 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE