Gohor Kıyametten Sonra

8,8/10  (4 Oy) · 
10 okunma  · 
5 beğeni  · 
869 gösterim
21. Yüzyılın ortalarında bilinen yaşam sona erdi. Yeni kurulan düzen yok olandan pek de farklı değildi. Genetik değişim geçirerek akıl akılmaz varlıklara dönüşenlerin dışında! Gohor ilk olarak 2003 yılında, Gohor - Cam Kent ile Gohor - Kurtlar Yolu adları altında iki cilt olarak yayınlandı ve raflarda yerini aldığı andan itibaren yoğun ilgiyle karşılandı. Çeşitli yayın organlarında yer bulan, birbirinden değerli isimlerin kaleme aldığı makalelerde adından hep övgüyle söz edilen Gohor, eğitmenler tarafından, yetişkinler kadar genç okullara da ısrarla tavsiye edildi. Gohor-Kıyametten Sonra´yı yeni düzenlemesiyle ve tek cilt olarak Türk okurunun beğenisine sunuyor.
Irem savaş 
16 Ağu 2017 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Yine lisede okuduğum kitaplardan biri . Özellikle bu dönemde cinselliğin çokça kullanıldığı kitapların aksine ortaokul çağında olan çocuklar için tavsiye edebileceğim bir kitap .

Kitaptan 4 Alıntı

Türkan Erdizci 
02 Kas 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

Sevginin ardı sıra nerelere gitmeyi göze almaz ki insan? 'Benim sevgim ancak ilk zorluğu yaşayacağımız yere kadar seninledir; ondan sonra tek başınasın!' demenin neresi dürüstçedir?

Gohor Kıyametten Sonra, Aşkın Güngör (Sayfa 184)Gohor Kıyametten Sonra, Aşkın Güngör (Sayfa 184)
Türkan Erdizci 
02 Kas 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

Küçük bir çiçeği sevmek için dalından kopararak öldüren bir varlığı engellemek kolay değil. Hem kininde hem sevgisinde yok etmek olan başka bir varlık tanıyor musunuz siz?

Gohor Kıyametten Sonra, Aşkın Güngör (Sayfa 248)Gohor Kıyametten Sonra, Aşkın Güngör (Sayfa 248)
Türkan Erdizci 
02 Kas 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

İşte, acımasız yaşam oyununun en silik figüranıydı mutluluk,kalbini avcıların oyup kötü kraliçeye sunduğu saf prensesti sevgi ve her savaşta tekrar tekrar ölen bir askerdi umut. Ötesi yalandı, ötesi... yaşamdı işte.

Gohor Kıyametten Sonra, Aşkın Güngör (Sayfa 344)Gohor Kıyametten Sonra, Aşkın Güngör (Sayfa 344)