Hayatınızı 7 Günde Değiştirin

7,5/10  (6 Oy) · 
15 okunma  · 
8 beğeni  · 
1.093 gösterim
Paul McKenna, 3 yılda 3 milyon kitap satışıyla İngiltere'nin en çok satan edebiyatdışı yazarıdır. Televizyon programları ve konuşmaları, dünyanın kırk iki ülkesinde yüzlerce milyon insan tarafından izlendi.

Paul kendine has kişisel dönüşüm teknikleriyle Hollywood yıldızları, altın madalyalı sporcular, rock yıldızları, iş adamları ve kraliyet ailesiyle çalışmıştır. Ufak değişikliklerin büyük sonuçlar doğurabileceğini ispatlayarak, izleyicilerini ve müşterilerini şaşırtmıştır.

Şaşırma sırası şimdi sizde!

Çoğu insan, yaşamlarının yalnızca kısa bir an içinde değişmiş olduğunu düşünebilir. Önünüzdeki yedi gün boyunca düzinelerce böylesi anı deneyimleyeceksiniz ve hayatınızdaki sonuç veren değişiklikler gelecek yıllar boyunca mutluluk, başarı ve sağlığınızı olumlu olarak etkileyecek.

Paul McKenna bunun farkına vardığı zaman başarılı bir radyo yapımcısıydı. Gerçekleştirmiş olduğu şeylere rağmen içinde bulunduğu durumdan hoşnut veya tatmin olmuş değildi. Dünya çapında yüksek derecede başarılı ve etkili insanlar üzerine bir çalışma yaparak, bu başarı ve mutluluğun bazı insanların başına gelen ve diğerlerinin başına gelmeyen tesadüfler olmadığını keşfetti. Öğrendiği şeyleri uygulayarak kendisini ve yaşantısını büyük ölçekli olarak dönüştürmüş, finansal özgürlük ve uluslararası başarı elde etmiş ve gitgide artan derecede sağlıklı bir duruma gelmiştir.

Paul, çok başarılı insanların bu çekirdek strateji ve tekniklerini, daha pozitif ve öz güvenli bir şekilde düşünmenize ve hareket etmenize ve bir hafta gibi kısa bir süre içinde yaşantınızı geliştirmenize yardımcı olacak, büyüleyici yaşam dönüştürme metotları haline getirmiştir.

Daha fazla para kazanmak ve daha başarılı olmak ister misiniz?
Her gün daha fazla enerjiye sahip olmak ve kendinizi
daha mutlu hissetmek ister misiniz?
Rüyalarınızdaki hayatı yaşamaya başlamak ister misiniz?
Yalnızca yedi günde ileri derecede öz güvenli ve gerçekten olmak istediğiniz kişi olmak için duygularınızın efendisi olmayı ve
beyninizi işletmeyi öğreneceksiniz!
 • Baskı Tarihi:
  Şubat 2013
 • Sayfa Sayısı:
  248
 • ISBN:
  9786053430322
 • Çeviri:
  İbrahim Şener
 • Yayınevi:
  Pegasus Yayınları
 • Kitabın Türü:
çağrı 
Dün 14:02 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Paul Mckenna Paul Mckenna, Hayatınızı 7 Günde Değiştirin, Pegasus Yayınları Paul McKenna, 3 yılda 3 milyon kitap satışıyla İngiltere'nin en çok satan edebiyatdışı yazarıdır. Televizyon programları ve konuşmaları, dünyanın kırk iki ülkesinde yüzlerce milyon insan tarafından izlendi. Paul kendine has kişisel

Nazlı Deniz Kutman 
05 Oca 13:22 · Kitabı okuyor · Beğendi · 10/10 puan

Sizi daha zeki yapabilirim kitabından sonra bnde hayranlık uyandiran bir yazar Paul McKenna. Bir kaç sayfasındaki yazıları bir kağıda yazıp duvar tahtaniza iliştirdiginizde ve cdlerini devamli olarak dinlediginizde kesinlikle faydali olduğuna inandığım bir kitap.

Efşan 
08 Tem 2016 · Kitabı okudu · 53 günde · Beğendi · 8/10 puan

Hayatınızı 7 günde değiştiremezsiniz ama bu kitap sayesinde isteyince hayatınızı değiştirebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Kişisel gelişim kitaplarına ilgisi olanlar kesinlikle okumalı diyebilirim.