1000Kitap Logosu
Her Şey Zihinde Başlar
Her Şey Zihinde Başlar
Her Şey Zihinde Başlar

Her Şey Zihinde Başlar

OKUYACAKLARIMA EKLE
7.2
17 Kişi
47
Okunma
20
Beğeni
354
Gösterim
240 sayfa · 
 Tahmini okuma süresi: 6 sa. 48 dk.
Basım
Türkçe · Türkiye · Yakamoz Yayınları · 22 Mayıs 2019 · Karton kapak · 9786052972489
Orijinal adı
The Perfect Power within You
%100 Düşünce Gücü” Kitabının Yazarı Bütün değişimlerin temeli, içinizden gelen yeni seçimlerle atılır. Her şeyin başladığı yer zihninizdir: düşüncelerinizin, hayallerinizin, başarabileceklerinizin… Zihniniz, hayatınızın merkezidir, bu yüzden zihninizi kontrol etmeyi başardığınızda hayatınızı kontrol etmeyi de başarırsınız. Bu kitap size, inancın gücüyle zihninizi olumsuz ve yıkıcı düşüncelerden arındırıp, olumlu ve yapıcı düşüncelerle doldurarak zihinsel ve bedensel olarak yeni bir insan olmanın mümkün olduğunu gösterecek. Sizi kısıtlayan ve zihninize zincir vuran düşünceleri nasıl yok edeceğinizi öğrendiğinizde önünüzde yepyeni bir hayatın kapıları açılacak. Unutmayın ki bilincinizi değiştirirseniz dünyanızı değiştirirsiniz. Her şey mümkün, yeter ki inanın.
6 mağazanın 5 ürününün ortalama fiyatı: ₺15,63

Puan ve İncelemeler

7.2
10 üzerinden
17 Puan · 3 İnceleme
Okudukça Ebru
Her Şey Zihinde Başlar'ı inceledi.
240 syf.
·
3 günde
·
Beğendi
·
7/10 puan
İrade Eğitimi'nden sonra(Jules Payot) , düşünceye dair kitaplar okumaya karar verdim ve kitaplıkta daha önce aldığım " Her Şey Zihinde Başlar" kitabını okumaya başladım. Kitap başlangıçta belli adımlar takip edildikten sonra zihnimizin neleri başardığını anlatıyor ve 70 günlük bir program sayesinde bir hapishanede ki mahkumların hayatına etki ettiyse neden bizlere de bir umut olmasın? Bu etki için belli aşamalar ve çalışmalar gereklidir, bunların sonucuna artık zihnimiz bize değil, bize ona hüküm sürmeye başlarız diye devam ediyor . Her şeyin zihinde başladığına bizi inandırmaya çalışan bir kitap desem yanılmış olmam sanırım,ve içimizdeki mükkemel güç sayesinde yapılamayacak şeyin olmadığını anlatan kitabımız, bizlere belki de içimizde ki gücün önemini farkına varmamıza sebep oluyor. Tanrı' ya olan inancın bu süreçte olan önemine ve sevginin önemine önemle vurgu yapıyor yazar. Beynimiz için bir uyarı niteliğinde bir kitap, ve etkisine sahip olmak da tabiki bizim kitabı ne kadar benimsediğimize bağlı... Sağlıcakla kalın iyi okumalar... 25.04.2021(04:35)
Her Şey Zihinde Başlar
OKUYACAKLARIMA EKLE
6
Sinemgk
Her Şey Zihinde Başlar'ı inceledi.
240 syf.
·
6 günde
·
Beğendi
·
10/10 puan
Jack Ensign Addington - %100 Düşünce Gücü ‘nden etkilenip başka kitabı da varsa okumalıyım diyip aldığım kitap. Tam bir uygulamalı başucu kitabı ve ek olarak “rehber” kitap da desem yanlış olmaz. Kitap 10 bölümden (dersten) oluşan, her hafta 1 bölümü (dersi) işlemenizi öneren bir uygulama sunuyor. Ancak ben ilk olarak kitabı tamamen okumayı tercih ettim. Sorularınıza cevaplar bulabileceğiniz, meditasyon ve olumalarla da desteklenmiş keyifli, kendi alanında başarılı ve yorulmadan okuyup kavrayabileceğiniz bir eser.
Her Şey Zihinde Başlar
OKUYACAKLARIMA EKLE
5