İffet Ya Hu

8,5/10  (22 Oy) · 
93 okunma  · 
23 beğeni  · 
1.174 gösterim
Kitap günümüz neslinin en büyük imtihan unsurlarından ve Allah Resûlünün ifadesiyle müminler için en tehlikeli kayma sebeplerinden biri olarak üzerinde durulan iffeti ve iffetsizliği dünden bugüne yaşanmış örnekleriyle anlatıyor.
 • Baskı Tarihi:
  2012
 • Sayfa Sayısı:
  176
 • ISBN:
  9752784543
 • Yayınevi:
  İşık Yayınları
 • Kitabın Türü:
M.Burak SOLAK 
26 Eyl 2016 · Kitabı okudu · 1 günde · Beğendi · 9/10 puan

Gerçekten çok güzel bir kitap. Özellikle günümüz sorunlarına güzel hikayelerle mesaj vermeye çalışmış yazar. Elinize aldığınız gibi bitirebileceğiniz bir kitap. Herkese tavsiye ederim. :)

Merve Kufacı 
07 Oca 14:39 · Kitabı okudu · 10 günde · Beğendi · Puan vermedi

Hz. Yusuf'u okurken kendisini himaye eden vezire karşı ihanet edemeyen bir genç gördüm. Aklıma aşk ı memnu geldi. Oradada Behlül amcasına daha fazla ihanet edemeyeceğini söyleyip kaçmıştı ve Bihter intihar etmişti. Sonuç olarak biz tv den bunu izlerken Bihter' e acımış aşkına sahip çıkmış bir kadın olarak izlemiştik. Sanırım şimdi daha iyi anlıyorum birbirine benzer hikayelerin aldığımız algıda nasıl değişebileceğini

Sümeyye ZOR 
10 Şub 2017 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Islamiyet döneminden günümüze kadar yaşanan, iffetsizlikleri, işlenen günahları ve bu günahlardan nasıl geri dönmemizi anlatan kitap bize güzel öğütlerde de bulunuyor. Yalın ve akıcı anlatımı ile de sürükleyici bir hale geliyor. Tavsiye ederim.

Kitaptan 1 Alıntı