Kadınımın Şarkısı

7,5/10  (2 Oy) · 
5 okunma  · 
2 beğeni  · 
420 gösterim
Oldukça gizemli ve duygularını saklayan bir kadın olan Sea'nin yolu dünyaca ünlü Rock yıldızı Robert Peters ile kesişir. Robert ondan etkilenmeye başladığını keşfettiğindeyse işler sarpa sarar. Çünkü Sea'nin uzun yıllardır süren bir ilişkisi vardır. Robert, kelimelere dökmese de ona karşı boş olmadığını gösteren kadının her günün sonunda sevgilisinin kollarına gittiğini bilerek yaşamaya çalışır.

"Neden benimlesin? Ya da soruyu yanlış soruyorum; Neden onunlasın? Ayrıl ondan ve benimle ol. Beni sevdiğini biliyorum." Sea onun düşündüğü gibi basit seçimler yapma lüksü olan bir kadın mıydı? Yoksa verdiği kompleks kararların ardında başka bir sebep mi vardı? Robert, onun geçmişinde yatan sırrı çözebilecek miydi? Amerika'da başlayıp, Avrupa'da devam eden hatta Türkiye'ye uzanan bir masal... "Sizi ağlatmak için ne yaptı?" "Beni, beni sevdiğine inandırdı."
 • Baskı Tarihi:
  Ekim 2015
 • Sayfa Sayısı:
  522
 • ISBN:
  9786058411524
 • Yayınevi:
  Böğürtlen Yayıncılık
 • Kitabın Türü:
ROMANTİK AŞK 
28 Ara 2017 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 10/10 puan

Sea ve Robert'ın hikayesini okuyoruz bu kitapta.
Sea, tiyatro sanatçısı ve işinde çok başarılı. Uzun saçlı, esmer, çekici bir kadın . Asıl adı Sinem, babası Türk. Sea'nın uzun yıllardır iyi giden bir ilişkisi var. Sea'ya vokalistlik teklifi geldiğinde hayranı olduğu şarkıcı ile çalışacak olmanın heyecanı sarar Sea'yi. İki güçlü ses bir araya gelirse düşünün neler olabileceğini...
Robert çok ünlü bir şarkıcıdır. Aslen İngiliz olsa da Amerika'da yaşayan çapkınlığıyla ün salmış biri. Hani genç kızların hayranı olduğu şarkıcılar vardır ya işte Rob onlardan biri. Bir vokalist aradığı için Sea ile yolları kesişiyor. Bu iş sebebiyle turnelere de birlikte çıkan ikili arasında felaket bir çekim oluyor. Sea çok çekici ve özel hayatını gizli tutmaya çalışan bir sanatçı. Robert'in tersine....
İkisinin arasında gizli bir ilişki başlar. Robert artık dayanamaz ve Sea'ya sevgilisini terk etmesini ister. ama yanlış anlamalar sonrası Robert Sea'yı kaybeder. Sea'yı geri kazanmak için çok uğraşır.
Kitap güzeldi, akıcı, bir çırpıda okunabilecek bir kitap... Tavsiye ediyorum.