Kamino: Bir Ruh Yolculuğu

7,5/10  (2 Oy) · 
10 okunma  · 
2 beğeni  · 
660 gösterim
Yüzyıllar boyunca birçok kişi, Santiago de Compostela Camino adı verilen ve Kuzey İspanya boyunca yapılan ünlü bir hac yolculuğuna çıkmıştır. "Kamino"nun -yani yolun- Samanyolu'nun tam altında geçtiği ve gökyüzündeki bu yıldız sisteminden gelen enerjiyi yansıtan ley çizgilerini izlediği söylenmektedir.

Santiago Kamino'dan, binlerce yıldır azizler, günahkârlar, generaller, topluma uyum sağlayamayanlar, krallar ve kraliçeler geçmiştir. Bu yolculuk kişinin Benlik'teki çatışmalarla ilgili en derin ruhsal anlamı ve çözümleri bulması amacıyla yapılıyordu...
Kamino üzerinde batıya doğru yaptığım yolculukta, kendimi zamandan geçmişe doğru, beni ve insan ırkını bugün olduğu hale getiren deneyimlerin başladığı bir yere yolculuk yapıyormuş gibi hissettim.
 • Baskı Tarihi:
  2001
 • Sayfa Sayısı:
  302
 • ISBN:
  9757800465
 • Çeviri:
  Levent Akçatepe
 • Yayınevi:
  Klan Yayınları
 • Kitabın Türü:
denizcvdr 
12 May 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · Puan vermedi

Şiddetle tavsiye edilir. Shirley Maclaine ruhunu arındırmak için çıktığı bir hac yolculuğu ve bu yolculuk sırasında yaşadıklarını kaleme almış.Yolculuğa başlarken ve yolculuk bitimindeki farklılıklar sizde acilen bir arınma ihtiyacı hissettiriyor.

Kitaptan 1 Alıntı

Ferah 
11 Ara 2014 · Kitabı okudu · Puan vermedi

'' Sevginin en büyük biçimi bir başkasının kendi özgür iradesinin yol açtığı sonuçların ortaya çıkmasına izin vermektir.''

Kamino: Bir Ruh Yolculuğu, Shirley MaclaineKamino: Bir Ruh Yolculuğu, Shirley Maclaine