Kırık Hançer Akıncılar Kutsal Hançerin Peşinde

8,2/10  (26 Oy) · 
65 okunma  · 
25 beğeni  · 
672 gösterim
Siva’nın Şimşeği Kırık Hançer!

Hinduların uğruna canlar feda ettiği, onu korumak için her türlü fedakarlığı gösterdiği kutsal silah sahibine büyük güç ve kudret verdiğine inanılan,

Karşısına çıkan ağaç, taş, demir her şeyi parçalayan olağanüstü güç.

Gazneli Mahmut’un ordusuna karşı kullanılacak olan bu tehlikeli silah Hinduların elinden alınmalıydı. Ama nasıl? Ele geçirmek isteyenleri korkunç bir sona sürükleyen kırık hançeri kim yok edebilir? Kırık hançeri ele geçirmek için verilen amansız mücadele sizleri macera dolu, keyifli bir tarih yolculuğuna çıkarıyor. Bu romanda heyacan, bilgi ve tarihi olayları iç içe bulacak, Ahmet Yılmaz Boyunağa'nın usta kaleminden zevkle okuyacaksınız.
Aişe Pelin OKAN 
20 Mar 2017 · Kitabı okudu · 3 günde · Beğendi · 10/10 puan

Kitap gerçekten çok güzel kendimi kitabın içindeymiş gibi hissettim Kitap'ın her bir bölümü birbirinden heyecanlı bir kısmında çok duygulandım çünkü Ömer in en sevdiği kişiler ölüyor ve diğer bölümünde ise suyun çookk değerli olduğunu anladım ve diğer bölümleri zaten hepsi savaş.Bu kitap hem duygulu hem heyecanlı hemde macera içeriyor.Ben kitabı çooook beğendim ve herkeze tasfiye ediyorum

Hakan Kemal Taşkıran 
19 Ağu 2015 · Kitabı okudu · 5/10 puan

Edebi değeri zayıf lakin epik ve lirik özellikleri ile kendini okutabilen bir ilk gençlik çağı kitabı.Dili sade,üslubu nezih.Gazneliler devrinde geçen bir mücadele mevzu bahis.

Mert Önder 
14 Oca 2017 · Kitabı okudu · 7 günde · Beğendi · 9/10 puan

Çocukluğumun en iyi anılarından birisiydi bu kitap. Şimdi okusam belki aynı etkiyi bırakmaz ama bıraktığı duygular gerçekten çok iyiydi. Güzel bir çocukluk geçirmişim.

Kadir Uslu 
 22 Mar 2017 · Kitabı okudu · 33 günde · Beğendi · 9/10 puan

Cocuklugumda okuduğum ilk romandı bende ozamanlar baya bir etki bırakmış heyecanlanarak okumuştum. Güzel bir anı barındırıyor bu kitap benim için. okuması zevkliydi.

Kitaptan 1 Alıntı