Kısırdöngü Hector Cross Serisi 2. Kitap

8,2/10  (5 Oy) · 
8 okunma  · 
4 beğeni  · 
421 gösterim
Hector Cross'un hayatındaki her şey ters gitmeye başlayınca, acımasız eski düşmanlarının tekrar peşine düştüklerini düşünür. Ölümcül bir akrep gibi gizlendikleri delikten dışarı çıkmışlardır.

Onlarla savaşmaya karar veren Hector, Cross Bow Güvenlik'te eskiden birlikte çalıştığı sadık dostlarından yardım ister. Bannock Petrol'ün sahibi olan sevgili karısını ve biricik kızını korumak amacıyla düşmanlarını Ortadoğu'nun en ücra köşelerine dek kovalar.

Hector ve profesyonellerden oluşan ekibi, geçmişte kaldıklarına inandıkları Bannock ailesi sinsi bir planla ortaya çıkınca, karşılarında yepyeni düşmanlar olduğunu anlarlar. Onların izini sürmeye kalktıklarında ise kendilerini Afrika'da bulurlar. Orada gördüğü vahşet karşısında şok geçiren Hector, bütün bunlara artık dur deme zamanının geldiğine karar verir.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ocak 2014
 • Sayfa Sayısı:
  560
 • ISBN:
  9789752117761
 • Çeviri:
  Mehmet Gürsel
 • Yayınevi:
  Altın Kitaplar
 • Kitabın Türü:
Cahit Şahin 
07 Oca 16:04 · Kitabı okudu · 6 günde · Beğendi · 10/10 puan

Wilbur Smith yine çok güzel bir eser çıkarmış. Aksiyonu ilk sayfadan son sayfaya kadar hissedeceğiniz ve bitirmeden elinizden bırakmak istemeyeceginiz bir eser.

ilker Görkem 
28 Kas 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

Wilbur Smith'i "Deniz Kadar Aç" romanı ile tanımıştım. O romanından uzun bir ara sonra Kısırdöngü'yü okudum. Gerçekten aksiyonun hiç azalmadığı romanlardan Kısırdöngü. Karakteri çok iyi tasvir ettiğinden kendinizi bir anda olayın içinde buluyorsunuz!