Küllerimden Doğduğum Gün A Rush of Wings Serisi 1

3,7/10  (3 Oy) · 
7 okunma  · 
0 beğeni  · 
780 gösterim
Hiçbir zaman özgürlüğüne kavuşamamıştı… Ta ki şu ana dek…

Noelle, çok zengin ve başarılı bir avukat olan babası William St. Claire tarafından sürekli korunmuş ve bir prenses gibi büyütülmüştür. Öyle ki Noelle'in nereye gideceği, kiminle görüşeceği hatta kiminle evleneceği bile babası tarafından belirlenmektedir. Nişanlısı Michael, babasının yardımcısıdır ve benzer şekilde Noelle'i kontrol altında tutma çabasındadır. Genç kadın bir gün, kimselere haber vermeden uzun bir yolculuğa çıkar. Kendine, özgürlüğüne, gerçeğe ve aşka açılan bu yolculuk, Noelle'in hayatını değiştirecek olan Rick ve ağabeyi Morgan'la tanışmasını sağlayacak, aynı zamanda hatırlayamadığı geçmişine de yeni bir kapı açacaktır.

"Küllerimden Doğduğum Gün, yeni başlangıçların ve gerçeği arayışın kitabı."
-Booklist-

"Kristen Heitzmann, geçmişi acılarla ve kayıp hatıralarla dolu genç bir kadının aşkı, aileyi, arkadaşlığı, inancı yeniden keşfetmesini anlatan muhteşem bir hikâyeyi okuyucuyla buluşturuyor."
-Goodreads-

"Dağ havasının mis kokusu, özgürce koşan atların coşkusu ve aşkın ayak sesleriyle bu kitap sizi çok heyecanlandıracak. "
-USA Today-
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Temmuz 2015
 • Sayfa Sayısı:
  560
 • ISBN:
  9786053487364
 • Orijinal Adı:
  A Rush of Wings
 • Çeviri:
  Tuba Özkat
 • Yayınevi:
  Novella Yayınları
 • Kitabın Türü:
Tam bi kitap aşığı 
02 Ara 2017 · Kitabı yarım bıraktı · Puan vermedi

Aslında okuduğum hiç bir kitabı yarıda bırakmak istemem fakat bu kitap bana oldukça yavaş ve izah edemeyeceğim şekilde sıkıcı geldi. İlk başlarda güzeldi fakat ortasına geldiğim an sanki kitap da hiç ilerlememişim gibi hissettim ve bırakmak istedim. 23 yaşına gelmiş ve hep babasının himayesi altında olan genç kadının evini, şehrini, babasını ve nişanlısını, özgür olmak için bırakıp, bilmediği bir yere gitmesiyle başlıyor. Bana biraz yavaş ilerliyor gibi geldi ve bırakmak istedim ama yazarın emeğine saygı duyuyorum tabiki.