Limoni Ölüm

5,3/10  (4 Oy) · 
11 okunma  · 
4 beğeni  · 
710 gösterim
Bir cinayet...
Bir cinayet daha...
Acılı iki aile...
Başarılı bir haberci...
Özgür Kardeşler Cemaati hocası bir kadın...
Sevimli ve karısına âşık bir adam...
Medya sektöründe kariyer basamaklarını hırsla çıkarken dibe vuran genç bir kadın...


Kim, neden işliyor bu cinayetleri?
İlk romanı Çok Şekerli Ölümle büyük beğeni toplayan Ayşe Erbulak, serinin ikinci kitabı Limonî Ölümle bir kez daha polisiye seven okurlarıyla buluşuyor.
Limonî Ölümün sayfalarında yol alırken; bir yandan zekice işlenmiş cinayetleri çözmek için serinin ilginç ve renkli hafiyeleri Zeynep ve Merali merakla takip edecek, bir yandan çoğumuzun yabancısı olduğu dini cemaatler ve misyonerler dünyasının kapısını aralayacak, bir yandan da aşk ve ihanet üstüne aklınıza takılan sorulara cevap arayacaksınız.
Su gibi akan anlatımı, heyecanlı kurgusu ve satır aralarına sinmiş duygusallığıyla bir polisiye klasiği olmaya aday Limonî Ölümün tadı damağınızda kalacak.
 • Baskı Tarihi:
  2012
 • Sayfa Sayısı:
  416
 • ISBN:
  9786054607938
 • Yayınevi:
  Destek Yayınları
 • Kitabın Türü:
Yelda Ergin Öztürk 
 30 Ağu 14:23 · Kitabı okudu · 4 günde · Beğendi · 6/10 puan

POLİSİYE MACERA TÜRÜNDEKİ ROMAN HAFİYE KARILAR SERİSİNİN İKİNCİ KİTABI. Birbirinden bağımsız gibi görünen 2 cinayeti bakalım cevval hafiyelerimiz çözecek mi? Kaçar mı :) Roman içerisinde çok tekrarlar olmasaydı okuması daha keyifli olacaktı. Buna rağmen merak duygusu sonuna dek okunmayı sağlıyor. Sırada serinin 3.kitabı var bakalım onu ne zaman okuyacağım ;)

DERYA... 
02 Mar 02:13 · Kitabı okudu · Beğendi · 6/10 puan

Biraz komedi biraz polisiye tarzında yazılmış bir kitap...çok akıcı ve sade...bu arada kahramanlarımız bayan...yazarın eğlenceli bir üslubu var...okunabilir...