1000Kitap Logosu
Norma
Norma
Norma

Norma

OKUYACAKLARIMA EKLE
6.0
5 Kişi
7
Okunma
3
Beğeni
259
Gösterim
408 sayfa · 
 Tahmini okuma süresi: 11 sa. 34 dk.
Basım
Türkçe · Türkiye · Doğan Kitap Yayınları · Aralık 2017 · Karton kapak · 9786050948233
Hayat dolu bir kadın olan Anita Naakka beklenmedik şekilde metro treninin altına atlayınca, kızı Norma, hayatları boyunca sakladıkları sırla tek başına kalır: Doğaüstü bir hızla uzayan, duygularındaki en ufak bir değişikliğe tepki veren ve insanların yalan söyleyip söylemediğini, tehlikeli olup olmadıklarını söyleyen saçlarıyla. Norma bundan sonra bir yandan annesinin bıraktığı video sayesinde ailesinin karanlık geçmişiyle yüzleşecek bir yandan da hayatta kalmak için mücadele edecektir. (Tanıtım Bülteninden)
5 mağazanın 4 ürününün ortalama fiyatı: ₺17,46
6.0
10 üzerinden
5 Puan · 2 İnceleme
Berk
Norma'yı inceledi.
408 syf.
·
28 günde
·
Beğendi
·
6/10 puan
Kitabı D&R 12.90 indiriminden almıştım ve hemen okumaya başladım. Kitabın başından sonuna kadar bi aksiyon olmasını ve normanın annesinin bir yerlerden çıkıp hikayeyi tamamlamasını bekledim ve beklediğim hiç bir şey olmadı. Kitap benim için vasattı.
Norma
6.0/10
· 7 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
1
1
Leyla Bay
Norma'yı inceledi.
408 syf.
·
2 günde
·
Beğendi
·
8/10 puan
Korkunç bir klinik ,tehlikelere karşı uyarı veren doğaüstü saçlar
Merhaba kitap dostları !!! Uzun süredir ismini duyduğum bu eseri ,nihayet ben de okuyup bitirdim,sanki kitap okumadım da , olağanüstü senaryo ile yazılmış bilim-kurgu filmi izledim,ama ne yalan söyleyeyim , heyecanı, serüveni,korkuyu,aksiyonu kitabın en başından sonuna kadar yaşadım... Bu eser eğer sinemaya uyarlanırsa izleyicisi çok olur... Anita isimli bir kadının kendini metro treninin altına atarak ,feci ölümüyle başlayan sırlarla dolu hayatı ve ailesi , sırlarla dolu Lambert' in korkunç kliniği , Eva ve Norma' nın günde 1 metre uzayan saçları ,bu saçların duygulara , yaşananlara göre hareket etmesi , Norma'ya yaklaşan insanların iyi ya da kötü niyetli olup olmadıklarına karşı uyarması , gerçekten olağan dışı bir yapıt ,tek eksisi sanki eser yarım kaldı ... Bana kalırsa bu eser Norma 2 olarak seri şeklinde devam edecek gibi ... Kötü ve korkunç karakterli , Lambert'in ölüp ölmediğine dair şüpheli bir son ,sanki okuyucularda devamının geleceğine dair bir ip ucu gibiydi... Eğer Norma 2 çıkarsa eminim ilk okuyucularından olacağım... Okurken sinema tadını yaşayacağınız bir esere hazır olun ve öyle başlayın... Gelsin atıştırmalıklar ,gelsin içecekler Keyifli vakitler dilerim, tüm okuyuculara
Norma
6.0/10
· 7 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
7