Ölümsüz ve Bekar Ölümsüz Serisi #1

8,6/10  (5 Oy) · 
20 okunma  · 
2 beğeni  · 
417 gösterim
Önce Modeldi, Sekreter Oldu ve Kovuldu. Öldü Sonra ve Ölümsüzlerin Kraliçesi Oldu!
Elizabeth "Betsy" Taylor: Kraliçe Betsy

Elizabeth "Betsy" Taylor, 30. yaş gününde sekreterlik işinden kovulur ve bir araba kazasında ölmek üzere evine doğru yola koyulur. Birkaç gün sonra bir tabut içerisinde gözlerini açtığında, daha neler olup bittiğini bile anlamasına fırsat kalmadan ölümsüzlerin arasına katıldığını idrak eder. Üstüne üstlük, yani daha da acısı, insanüstü bir takım güçler edindiğini anlaması da uzun sürmez. Şey... İnsanüstüdür, çünkü o bir vampirdir artık! 
Vampir halkı, Betsy'nin kehanetlerde adı geçen Kraliçe olduğuna inanmaktadır. Ama bu Betsy'nin umrunda bile değildir -onun tek derdi yeni ayakkabılara sahip olmaktır! Vampir dünyası, Bela Lugosi bozması bir ucube tarafından ters düz edilmek üzeredir ve Betsy'ye inananlar, onun bu vaziyetin çaresine bakmasını beklemektedirler. İyi de hay aksi, neden bir vampir kraliçe prospektüsü falan yok ki! Neyse ki müstakbel eşi Eric Sinclair -sinir bozucu bir şekilde- sürekli yanında! Hımmm. Keşke bu kadar uzun boylu, esmer, yakışıklı ...ve ölümsüz olmasaydı.

"Eğlenceli, esprili ve keyifli... Sizi gülmekten kıracak ve Mary Janice Davidson'nın yetenekli kaleminden çıkma başka eseler için 'ölüp bitmenize' neden olacak birkitap deneyimi."
- Romance Today

"Chick lit, vampir romanıyla işte bu yaratıcı, güncel, seksi ve inanılmaz esprili kitapta buluşuyor."
- Catherine Spangler-
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ağustos 2010
 • Sayfa Sayısı:
  315
 • ISBN:
  9786050058888
 • Orijinal Adı:
  Undead and Unwed
 • Çeviri:
  Zeynep Yeşiltuna
 • Yayınevi:
  Artemis Yayınları
 • Kitabın Türü:
Deniz Atakan Çamlıca 
10 Şub 16:38 · Kitabı okudu · 3 günde · Beğendi · 9/10 puan

Betsy yaa... Seviyorum bu hatunu! Serinin ilk birkaç kitabını daha önce okumuş olsam da geçenlerde görünce dayanamayıp tekrar başladım ilk kitaptan... Düğün hazırlıklarının stresinden öyle şiştimki sanırım bu ara böyle bir kitaba ihtiyacım varmış. Okurken sesli güldüğüm çok yer oldu yalan değil. O yüzden benim gibi metroda kahkaha atmamak için dudağınızı ısırmak zorunda kalabilirsiniz ;) Herkese iyi okumalar :)

Not: Eric'e kanma Betsy sonuna kadar süründür, bunu haketti ;)