Ruhsal Gelişim ve Kader

7,5/10  (4 Oy) · 
11 okunma  · 
2 beğeni  · 
534 gösterim
Başkalarına ihtiyaç duymadan, acılarımızı hafifletebileceğimizi, kendimizi daha iyi tanıyarak mutluluğu yakalayabileceğimizi söyleyen Ender Saraç, deneyimlerden kaçmadan, ruhsal programımızla tüm açıklığıyla yüzleşmemiz gerektiğine vurgu yapıyor.
Ender Saraç, "Ruhsal Gelişim ve Kader"de yaratılış nedenimizi sorguluyor. Tüm canlıların bir gün öleceği gerçeğine rağmen, maddesel dünyadan kopmadan, ruhsal yapımızı ve özümüzü nasıl besleyeceğimizin sırlarını veriyor.
Deneyimlerin ve deneyimlerden çıkarılacak derslerin insanı mutluluğa taşıyacağını belirten Ender Saraç’tan yaşam, deneyimler ve mutluluk üzerine keyifli bir kılavuz kitap "Ruhsal Gelişim ve Kader"...
 • Baskı Tarihi:
  Aralık 2007
 • Sayfa Sayısı:
  236
 • ISBN:
  9789759915742
 • Yayınevi:
  Doğan Kitap
 • Kitabın Türü:
Nurten Ulaba 
01 Şub 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Çok sıkıldığım , bunaldığım, her şeyin üzerime geldiğini hissettiğim bir dönemde okudum Okuduğum her olumlu fikri uygulamaya koydum. Hayatta her istediğimiz geçte olsa mutlaka oluyor ama bedeli de ağır oluyor . Onun için her şeyi oluruna bırakmak lazım .Allah ne verirse kabul edip rıza göstermek en sağlıklı olanıdır.

Kitaptan 2 Alıntı

Beyza 
28 Kas 2014 · Kitabı okudu · 7/10 puan

Hiçbirimiz boşuna yaratılmadık ve hiçbir şey hiçbir olay tesadüf değil.

Ruhsal Gelişim ve Kader, Ender SaraçRuhsal Gelişim ve Kader, Ender Saraç
Beyza 
28 Kas 2014 · Kitabı okudu · 7/10 puan

Olma potansiyelimizi, nasıl ne kadar kullanacağımız o anki bilinç düzeyimizle belirlenir. Farklı zamanlarda başımızdan geçen aynı olaya farklı tepkiler verebileceğimiz gibi. Ya da farklı kişilerin aynı olaya verdikleri farklı tepkiler gibi.

Ruhsal Gelişim ve Kader, Ender SaraçRuhsal Gelişim ve Kader, Ender Saraç